Veronica 777

Tichý s mnoha funkcemi, Byl můj vysněný a jsem zvela spokojená

• , zakoupeno v Šicí centrum

• Je to dokonalý stroj za dobrou cenu
    • má hodně vyšívacích znaku vhodných na patchwork
    • jen malinké proti,mohl by mít tento typ stroje více patek na šítí,ale jdou dokoupit

7 kg
Počet programů
Světlo

Šicí stroj Veronica 777 je vysoce moderní elektronický šicí stroj s širokým využitím pro domácí šití 3 v 1 (patchwork, quilt a jeans). Ideální pomocník pro kreativní domácí šití. Širokoúhlý LCD displej zobrazuje potřebné údaje o vybraném stehů vč. správné patky a nastavení délky i šířky stehu. Stroj nabízí 391 šicích programů vč. 2 typů abeced (vždy malá i velká písmena abecedy), 8 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a kovový horizontální rotační chapač s antiblokem.

Nejen pro pohodlné quiltování naleznete u tohoto stroje oblíbené elektronické funkce tlačítko start/stop pro šití bez pedálu, možnost polohování jehly nahoru a dolů, tlačítko pro automatické zapošití, možnost regulace rychlosti šití i na stroji a dokonce čidlo spodní nitě. Toto čidlo Vás upozorní v případě, že dochází spodní nit. Do 4 oddělených pamětí stroje můžete ukládat kombinace až 80 stehů. Sedmidílný podavač zaručuje rovnoměrné podávání látky. No a na práci Vám posvítí kvalitní a úspornější LED osvětlení.

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• Tichý s mnoha funkcemi, Byl můj vysněný a jsem zvela spokojená