Veronica Profilock 800

• dobře šije
    • nízký zdvih patky
    • zahřívá se pedál při delším šití

Koupen pro manželku.
    Stroj přišel s navlečenými nitěmi a zkušebním prošitým kouskem látky, díky tomu je lehké ho okamžitě použít. Tomu pomáhá podrobný český návod i s dobrými radami. Stroj funguje výborně, dělá pěkné a pevné stehy, všechny funkce ještě nemáme vyzkoušeny.
    Největší problém byl jen s nízkým zdvihem patky při výrobě zimního obleku pro psy, kdy se nepodařilo prošít extra silný lem látky ze starého kabátu a to přesto že motor má dost síly na prošití, nože bez problému odstřihly ale prostě neprošel pod patkou, tam se nevešel. Ale tomu se nakonec dá přizpůsobit a vést šev jinudy. Jinak určitě dobrý stroj.

• Česká značka

Světlo
Volné rameno
Druh šicího stroje
overlock

Overlock s profesionální tvorbou stehu je vybaven výkonným motorem o příkonu 120W, proto rozměry a hmotnost stroje jsou nepatrně nadstandardní. Šití třemi nebo čtyřmi nitěmi s použitím jedné nebo dvou jehel umožňuje tvorbu mnoha typů stehů včetně slepého. Diferenciální podávání zabrání nežádoucímu krčení látky nebo naopak umožní látku nařasit.

Novinkou stroje Veronica 800 Profilock je volné rameno pro pohodlné obšívání rukávů a nohavic. Automatický navlékač spodní nitě ušetří pracné zavádění nitě pinzetou. Centrální uvolňovač nití usnadní protahování všech nití při navlékání stroje. Možnost šití dvou*, tří a čtyřnitných overlockových stehů.

Overlocky Vám umožnuje bezproblémové šití pružných a problémových úpletů jako tričkovina, teplákovina, cyklistické dresy, taneční či gymnastické oblečení, ručně pletené svetry, rychle se párající úplety, úplety na šaty a sukně, legíny, mikiny či fleecové bundy atd. Ale můžete šít i běžně tkané látky jako třeba povlečení, kostýmy atd. a steh bude vypadat profesionálně a látka se nebude párat. A hlavně - u úpletů bude steh pružný!

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• , zakoupeno v Šicí stroje

• Po kratke instruktazi jednoducha obsluha

Kvalita za rozumnou cenu

• , zakoupeno v Ráj šití

• Vybrala jsem si tento overlock, protože se jedná o českou značku. Dosud jsem šila jen na šicím stroji a jsem overlockem nepolíbená. Došel mi seřízený a navlečený. Vybrala jsem si ho i pro zjednodušené navlékání spodních nití a pro možnost volného ramene. Byl doplněn podrobným návodem v češtině. Osvětlení je velmi dobré. Gumovýma nožičkama pevně přilne ke stolu a necestuje. Má pěkné stehy. Jejich seřízení podle síly látky bylo hned hotové. Má ještě spoustu dalších funkcí. Vyzkoušela jsem šít 3 i 4 nitěmi. Super. Velkou výhodou je i jeho nízká hlučnost.
    • zatím o žádné nevím.

Podle mého cena odpovídá tomu, co tento výrobek nabízí. Po ušití první halenky jsem si říkala, jak jsem jen mohla tak dlouho bez overlocku být :)

• Kvalitní provedení
    • Jednoduchá obsluha
    • Pěkné stehy

Je to můj první overlock. Vybírala jsem podle recenzí, ale i podle ceny příslušenství. Zaujala mě pětiletá záruka a patky navíc zdarma. Cena se nejprve zdála vyšší, ale při porovnání výbavy s konkurencí je nakonec cena za Veronicu velmi příznivá. Stroj přišel navlečený a seřízený.
    Z overlocku jsem měla trochu strach, ale návod je opravdu srozumitelný. Přehledně popisuje navlékání nití, přehled základního nastavení u různých typů látek i obrazový přehled špatných stehů, takže obrázek porovnáte s provedeným stehem a hned víte, které kolečko máte poštelovat. Šije opravdu dobře, stehy jsou pěkné. Není nijak hlučný a osvětlení plochy je dobré.
    Trochu jsem se prala s miskou na ořezy. Neustále mi nešla pevně umístit, ale nakonec se podařilo. Chce to jen trochu cviku a miska drží.

Jsem velmi spokojená s výběrem a rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v Ráj šití

jsem sice krejčová v důchode ušila jsem toho hodně ,ale dřív tyto stroje nebyly a já se ted na stará kolena učím.Jen bych uvítala podrobněji používání různých patek s těma si moc nevím rady děkuji

• jednoduchá obsluha
  • , zakoupeno v šicí stroje Veronica

• Byl mi doporučen známým opravářem strojů
    • Zvládne ho i amatér
    • V celku tichý
    • Nic proti zatím nemám

Je fajn

• , zakoupeno v Ráj šití

• Zatím velmi spokojená, šije super
  • , zakoupeno v Čendulka

• Stroj dorazil "k okamžitému použití", tedy navlečený i seřízený. Zatím funguje bez jediného problému, navlečení nití, seřízení, výměna jehel a základní obsluha je srozumitelně popsaná v přiloženém návodu k obsluze. Výhodou je zásobník na odstřižky.
    • Zatím jsem nic neobjevila.

Spokojenost.