AEG NM 2703

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• jednoduchá obsluha
    • hodně možností stehů
    • přiložený návod není pro naprostého začátečníka příliš jasný

Šicí stroj doporučuji. Jsem úplný začátečník ale obsluha je víceméně intuitivní, takže jsem se jej ovládat naučila docela brzy. Trošku problém jsem měla ve chvíli, kdy jsem se snažila spolupracovat s přiloženým návodem, kde se předpokládá, že už nějaké povědomí ohledně šití máte. Jinak naprostá spokojenost

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Výrobek je dobrý.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Jednoduchost obsluhy.Dobrá cena.

Kvalita za rozumnou cenu.

Barva

• Světlo : ANO
  • Zobrazení funkcí : programy na stroji
  • Ovládání stroje : mechanické řízení
  • Provedení výrobku: bílá barva
  • Šicí stroj s volným ramenem a vertikálním uložením chapače pro precizní šití všech stehů
  • 58 šicích programů
  • 31 stehů: např. 4-krokové šítí knoflíkových dírek, šití dvojjehlou, přímý, klikatý, slepý, prádlový, overlockový, mušlový atd.
  • Délka i šířka stehu plynule nastavitelné do 4 mm
  • Uživatelsky příjemné zapínání zpětného chodu
  • Automatická kontrola přítlaku šicí patky
  • Rychlé a snadné navlékání stroje
  • Odřez nitě
  • Příjemné a neoslňující osvětlení pracovní plochy
  • Schránka na praktické příslušenství vestavěná do násuvného krytu volného ramene
  • Rozsáhlé příslušenství zahrnující např. univerzální patku (na stroji), zipovou patku, patku pro šití knoflíkových dírek, plstěné podložky, cívky, kolík cívky, páráček, šroubovák, sadu jehel
  • Motor: 60 W / 230 V

• přiložený návod není pro naprostého začátečníka příliš jasný

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Výrobek je dobrý.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Jednoduchost obsluhy.Dobrá cena.

Kvalita za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• množství funkcí cena zatím bezchybný chod
    • záruční opravny nejsou vmístě slabá dostupnost příslušenství

cena a funkce přístroje je krátká doba na hodnocení

• , zakoupeno v H-elektro.cz

• Dobrý stroj za málo peněz
    • nic mě nenapadá

Za dobré peníze dobrý kup