Recenze BROTHER 2104D

kvalitní výrobek

Kotuldaa

Přidáno: 9. prosince 2018

Zakoupeno v Ráj šití

Zatím zajíždím, ale naprosto mi vyhovuje. Krásné a bez problému šíje, vše je srozumitelné , nechápu jak jsem bez něho mohla být, na domácí síti úplně milacek

Ověřený zákazník brother-czech

ZR

Přidáno: 10. listopadu 2018

Zakoupeno v brother-czech

• Je to můj první overlock, takže se se strojem učím. Práce mi stojí na nitích, protože některé eshopy mají proklaté dlouhé dodací lhůty
  • Nenapadá mě nic, co by se dalo považovat za nevýhodu

Stroj jsem si pořídila proto, že jsem začala pracovat i s úplety a pružnými materiály a overlockové stehy na mém rovnostehu našim dětem pevností bohužel neodolávají, takže jsem zainvestovala a doufám, že se toto vyplatí. Zatím jsem spokojená. Stroj šlape jako hodinky, navléct nitě není takový hlavolam, jak jsem se obávala, ořez látky při šití je taky úžasná záležitost. Chrochtám si blahem a každý den netrpělivě vyhlížím, kdy dorazí ty nitě..potom se stroj nejspíš pár dní nezastaví.. Ovšem jednu nevýhodu má.. a to tu, že začnete pokukovat po coverlocku, protože budete chtít mít své výrobky dokonalé.. :D začínám tudíž šetřit na další mašinu a novej barák, abychom se tam všichni vešli :)

Ověřený zákazník Šicí stroje shop

DANA

Přidáno: 12. října 2018

Zakoupeno v Šicí stroje shop

moc šikovný stroj,velmi dobře popsáno

Ověřený zákazník Autosedačky

mizsy

Přidáno: 12. září 2018

Zakoupeno v Autosedačky

• Jednoduchá obsluha.

Overlock používám zatím jen krátce. Pro domácí použití dostačující. Pát kousků oblečení ušito a spokojenost.

fuggies

Přidáno: 2. července 2018

• šije skvěle
  • není moc hlučný
  • jednoduché nastavení
  • přehledný návod s DVD
  • Je to můj první overlock, ale jsem zatím velmi spokojená. Vybírala jsem podle ostatních recenzí zde na Heurece, ale i jinde a vyšel vždy dobře.

Přidáno: 18. června 2018

Protože jsem ho chtěla

Ověřený zákazník Unuodesign

Eva

Přidáno: 7. června 2018

Zakoupeno v Unuodesign

Zatím šiji jen chvíli, ale jsem nadšená. Šije perfektně, je poměrně tichý a navlékání jednoduché.

Přidáno: 5. června 2018

Zakoupeno v Ráj šití

• měla jsem starší typ, ale ten se mi porouchal, tak jsem si koupila tento a jsem spokojena

Ověřený zákazník Sewi - sicistroje.biz

Přidáno: 6. října 2017

Zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

Perfektní přístroj, spokojenosti

Ověřený zákazník Šicí stroje Vik s.r.o.

Přidáno: 5. července 2017

Zakoupeno v Šicí stroje Vik s.r.o.

Svoje šití jsem touto mašinkou posunula na vyšší level. Jsem nadšená!

Ověřený zákazník Sewi - sicistroje.biz

koupeno na doporuceni

Adaa

Přidáno: 28. prosince 2016

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Návod v českém jazyce, vše dobře popsáno, vysvětleno. Nastaveno za chvilku, navlečení nití bez problemu. Velkou výhodou je led světlo. Dokonce má delší kabel od stroje k pedálu než mám u rovnostehu.
  • Mám ho krátce, zatím nic

Ověřený zákazník brother-czech

Přidáno: 19. listopadu 2016

Zakoupeno v brother-czech

• Jednoduché ovládání, přiložený návod i v češtině, online také spousta videí.

Na kurzu jsem si stroj vyzkoušela a pořídila si jej i domů. Je velmi užitečný, jednoduchý na ovládání a ušetří mi hromady času. :-)

Přidáno: 26. září 2016

(Upraveno 29. září 2016)

Zakoupeno v Ráj šití

• Jsem velice spokojena s kvalitou siti, nemam co bych vytkla. Snadne navlakani niti, jednoducha obsluha, relativne tichy chod.
  • Plastovy horni dil na uchyceni niti mi prijde dost nesikovny, bojim se, ze se zahy ulomi. Na predchozim OL jsem mela tuto cast kovovou. Stejne tak packa na zvedani patky je vetsi a z krehciho plastu, nachylnejsi na ulomeni. U prosivani silnejsich vrstev ma stroj take trochu co delat.

Přidáno: 10. března 2016

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Zatim slape, jak hodinky!!! Perfektni overlock.
  • Super!

Paradni szroj:-) Sije jako dabel!

Janome 423

Janome 423