Brother DS 140

Počet programů

• , zakoupeno v Unuodesign

• Tichý,snadná manipulace.
    • Zatím,jsem nic nenašla.

Kvalita, za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Jdenoduchá obsluha, perfektní ovládání.

Stroj byl doporučen od majitelky obchodu - naprostá spokojenost.

• tichý
    • příjemný
    • rychlé navlékání nití
    • zatím nevím

koupila jsem stroj dle recenzí a na doporučení. Zatím jsem spokojená, je tichý, rychle a jednoduše se ovládá, pěkně šije. Myslím, že mohu doporučit.

Počet programů

Šicí stroj Brother DS140 nejlevnější stroj s elektronickým ovládáním a velkým výběrem programů. Snadná obsluha a podsvícený LCD displej pro nastavení parametrů šití.

Unuo design doporučuje tento šicí stroj Brother švadlenkám, které rády šijí pro radost sobě i okolí. Jedná se o nejlevnější šicí stroj Brother, který má zabudovaný LCD displej pro snadné nastavení parametrů šití. Navlékání horní i spodní je velmi komfortní. Šicí stroj si jistě bude chválit každá maminka i švadlenka šijící večer, protože je EXTRA tichý! Na tomto šicím stroji je možné nastavit šířku a hustotu stehu. Velmi příjemnou vychytávkou je navlékač horní nitě. Velkou předností tohoto šicího stroje je také Led osvětlení, které zaručí dobrou viditelnost na práci i v nočních hodinách. Šití knoflíkové dírky je pouze jednokrokové a je možné si vybrat ze tří druhů knoflíkových dírek. Šicí stroj je navíc vybaven tlačítkem zpětného šití. Tento šicí stroj doporučujeme mimo jiné na šití plen, jelikož má zabudovaný sedminásobně dělený podavač pro snadné posunování materiálu. Při šití plen také výborně využijete tlačítko fixace horní patky. Navýsost pohodlné je vkládání spodní cívky viz. obr. Velmi dobrou pomůckou je na tomto stroji volné rameno pro šití rukávů a dalších malých kruhových otvorů. Brother šicí stroje mají tu výhodu, že dokáží velice rychle zvolnit tempo cca 70 stehů za minutu, což ocení každá začínající švadlenka. K šicímu stroji je přiložen velmi podrobný návod. Rozdíl mezi 120 a 140 je v množství stehů, a u 140 je navíc funkce polohy jehly při zastavení.  Proč prodáváme pouze šicí stroje Brother:

Tuto značku máme již velmi dobře ověřenou používáním v naší šicí dílně, proto si za jejich kvalitou můžeme stát a kvalifikovaně poradit s jejich používáním. Když nám zavoláte rádi vám sdělíme více než pouhý popis z příbalového letáku, řekneme vám naše zkušenosti z praxe.

Video ZDE  Proč koupit:

Velmi výhodná cena

Snadné ovládání

Poštovné zdarma

Poskytujeme zákaznický servis

Při zakoupení stroje nabízíme on-line poradenství

O váš stroj se bude starat autorizovaný servis Brother

Možnost zakoupení příslušenství

V případě zakoupení možnost školení přes službu Skype

Programy:

Podsvícený LCD displej pro snadné ovládání a nastavení parametrů šití

Tichý chod bez rázů a vibrací se silným vpichem 40 voleb stehů z toho 3 druhy knoflíkových dírek

Volné nastavení délky stehu a šířky cik - caku

Plná automatika šití knoflíkových dírek - na jeden krok

Volba polohy jehly po zastavení - nahoře nebo dole

Elektronická regulace rychlosti šití na stroji

Tlačítko START/STOP

Zpátkovací - zapošívací tlačítko

Automatický navlékač nitě

Blesková příprava spodní nitě

Sedminásobně dělený podavač pro perfektní podávání materiálu

Tlačítko pro zafixování polohy patky

Rychloupínací systém pro výměnu patek SNAP ON

Ovládání podavače zasunutím pod stehovou desku na látání a vyšívání

Volné rameno pro šití uzavřených kruhů

Volné nastavení délky stehu a šířky cik - caku

Osvětlení šicí plochy LED diodami

Dobře přístupné ovládací prvky

Rychlé a jednoduché ovládání cívky

Plynule nastavitelná délka stehu

Plynule nastavitelná šířka stehu do 7 mm

Příslušenství:

Patka pro šití knoflíkové dírky

Overlocková patka

Patka pro vyšívání monogramů

Patka pro přišívání zipů

Patka pro slepý steh

Patka pro přišívání knoflíků

Sada jehel + dvoujehla 4 ks cívky, páráček, šroubovák, přídavný kolík cívky

Štěteček k čištění  Příslušenství k dokoupení:

Štepovací podložka pro látání

Prošívací patka F005

Prošívací patka 1/4" F001

Úzká lemovací patka F002

Prošívací vodítko F016 !!!Upozorňujeme na kategorii Šicí jehly!!! na džínovinu - 130/705H J jeans na kůži - 130/705H L kůže na pleteniny - 130/705H koncovka SES

Objednejte zároveň se strojem, ušetříte poštovné !!!

Inspiraci naleznete na www.unuo.cz

• , zakoupeno v Unuodesign

• Tichý,snadná manipulace.
    • Zatím,jsem nic nenašla.

Kvalita, za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Jdenoduchá obsluha, perfektní ovládání.

Stroj byl doporučen od majitelky obchodu - naprostá spokojenost.

• tichý
    • příjemný
    • rychlé navlékání nití
    • zatím nevím

• jednokroková dírka
    • dostatek programů pro domácí užití
    • prošije i silný materiál
    • zobrazuje volbu patek
    • stroj je velmi lehký a přesto stabilní při šití
    • navlékač jehly a rychlé použití spodní nitě
    • celkově jednoduchá obsluha
    • nedostatečné osvícení

Předtím jsem měla 25 let stroj zn. Veritas a měla jsem jasnou představu, co bych od šicího stroje požadovala. Šiji poměrně často. Důvody k zakoupení právě Brother DS 140 jsem vypsala v sekci PRO. Také jsem se telefonicky radila na prodejně a volila mezi 3 typy šicích strojů. Šiji velmi tenké materiály až po všívání zipů do jeansů, také často šiji knoflíkové dírky. Zjišťovala jsem si bezporuchovost a možnost dokoupení různých doplňků. Dostalo se mi profesionální rady a velmi milého přístupu. Také oceňuji zobrazení vhodné šicí patky na displeji. Zatím mne stroj opravdu velmi mile překvapuje kvalitou šití, výběrem stehů, je poměrně tichý. Je lehký (plastové provedení těla stroje) a přesto stabilní při šití. Cenově překvapil. S možnostmi, které stroj nabízí je cena nízká. Jediný zápor, který jsem zatím objevila, je menší viditelnost místa šití oproti osvětlení žárovkou (Veritas) Tento stroj vřele doporučuji.

Zatim jsem velmi spokojen