Brother INNOV 955

Druh šicího stroje
vyšívací

Dva v jednom

• , zakoupeno v Šicí centrum

Tento stroj jsem si velmi přála, takže jsem o něm zjistila všechny možné informace ještě před tím než jsem ho koupila. Předčil však moje očekávání jak uložením všech věcí a ochranou před poškozením, tak vzhledem a kvalitou celého stroje a všeho příslušenství. Šije velmi tiše a velmi precizně. Nic se nemusí dělat "jako", aby to fungovalo. Zatím jsem velmi velmi spokojená. Věřím, že mi bude dlouho sloužit a dělat radost. S pozdravem Saková Jitka.

• , zakoupeno v brother-czech

Zatím zkoušíme, je to dárek vnučce.

13 kg
Maximální délka stehu
5 mm
Druh šicího stroje
vyšívací

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV NV 955 vylepšená verze oblíbeného modelu NV 950 je elektronický šicí a vyšívací stroj pro domácnost. Šicí a vyšívací stroj Brother NV 955 se 129 užitečnými, dekorativními, saténovými a křížkovými stehy, včetně 10 různých typů automatických knoflíkových dírek. Vyšívací stroj je kompatibilní se vzory z vyšívacích karet. Všechny ovládací prvky jsou snadno přístupné, a proto je ovládání stroje jednoduché.  Novinka šicí a vyšívací stroj Brother NV 955 nabízí vylepšený modernější design stroje i displeje.

Hlavní funkce pro vyšívací stroje Brother INNOV 955:
Vyšívací plocha 100 x 100 mm
Dotykový LCD displej
Editační a paměťové funkce - kapacita paměti až 12 vzorů (do 5000 stehů)
Při šití - sedminásobný podavač
Vstup pro paměťovou vyšívací kartu a přes USB
196 vyšívacích vzorů na CD
Velký pracovní prostor díky rozšířenému pracovnímu stolu
Rychlost vyšívání 400 st./min
Rychlost šití 710 St./min.
Osvětlení šicí plochy LED diodami

Ve stroji se používají jehly 705H - standard, jeans, stretch.

Vyšívací funkce pro vyšívací stroj Brother INNOV 955:
Celkem 129 různých šicích stehů (10 různých knoflíkových dírek)
12 druhů stehů při provedení orámování (10 různých typů)
6 sad písma ve třech velikostech
67 šicích vzorů
62 dekorativních stehů
70 vyšívacích vzorů  i na DVD (určeny pro vyšívací plochu 100 x 100 mm; včetně květinových vzorů, vzorů s ročními obdobími a tématy svátků)
120 variací vzorů orámování (s použitím 10-ti různých tvarů a 12-ti typů vyšívacího stehu)
Vlastní návrh vyšívacích stehů

Patka pro přišívání knoflíků
Páráček
Cívka 4 ks
Spona cívky 4 ks
Sada jehel (2x 75/11, 2x 90/14, 2x 90/14 s kulatou špičkou)
Dvojjehla
Čistící kartáček
Šídlo
Šroubovák
Dotykové pero
Přítlačný talířek (malý, střední a velký)
Přídavný kolík
Síťka na cívku
Pedál stroje
Nůžky
Oválný klíč
Vyšívací patka
Sestava rámečku (střední) 10 x 10 cm
Cívka s návinem spodní nitě (bílá)
Pouzdro na příslušenství
Pevný kryt
Návod k obsluze
Stručný návod k obsluze
Soubor šablon pro návrh vzorů
Arch s nastavením jazyka
Plst se stabilizačním materiálem

Dokoupitelné příslušenství pro šicí a vyšívací stroj Brother NV 955:
Cívka s návinem spodní nitě (černá) (EBT-CEBN: XC5520-001)
Vyšívací karta
Sestava rámečku (malá) 2 (v) x (š) cm (EF61: XA6630-102)
Sestava rámečku (velká) 17 (v) x 10 (š) cm (EF71: XC2026-102)
Podkladový materiál rozpustný ve vodě (BM5: XE0615-001)
Stabilizační podkladový materiál (BM3: X81175-101)
Kráčející patka (F033N: XC2214-002)
Prošívací patka s otevřenou špičkou (F061: XE1097-001)
Boční ořez (F054: XC3879-002)
Doplňkové vedení (F016N: XC2215-002)

Video: Jak udržovat šicí stroj

Dva v jednom

• , zakoupeno v brother-czech

Zatím zkoušíme, je to dárek vnučce.

• Vlastní programování výšivek
    • Značka Brother
    • Velké množství stehu
    • Skvělá cena

Do stroje jsem se zamilovala na první pohled. Značka Brother je vždy moje jasná volba a doma mám už 3 mazlíky.

Anosano doporučuji

• , zakoupeno v brother-czech

Pro domácí použití výborný a intuitivní stroj

• super stroj
    • malý rámeček

pro začátečníky a domácí vyšívání doporočují

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Šicí a vyšívací stroj v jednom. Není objemný. Velmi obsáhlý manuál v češtině.
    • Zatím nic

Spokojenost

perfekní jsem spokojená

• vyšívání
    • různé ozdobné stehy
    • těžko prošívá silnější překlady látek, ale na to jsem byla upozorněna

zatím jsem nezkusila vyšívání a nevyužila příklep patky pro prošití silnějšího překladu látky, jak mi bylo doporučeno, ale mám stroj velmi krátkou dobu, tak snad později ho budu moci plně doporučit