Brother Innov-is F410

NOVINKA mezi šicími stroji japonské kvality Brother!  Perfektní jednojehlový šicí stroj určený pro patchwork a quilting s automatickým odstřihem nitě. Ideální pro začátečníky...
14 790 Kč

Druh šicího stroje
elektronické

• , zakoupeno v Unuodesign

• Snadná obsluha

Zatím jsem ve fázi seznamování,přesnou recenzi asi budu schopná dát až později.Ale prvotní zkoušení zatím předčilo očekávání.

• , zakoupeno v Materialistic

• Tichý, intuitivně ovladatelný

• podrobný návod, kde je dobře vše vysvětlené
    • velmi tichý chod
    • nastavitelný přítlak patky
    • plynulý chod - starý stroj na stole s tenčí pracovní deskou při šití silnějších materiálů dost skákal, tento sedí a ani se nehne, plynulý rozjezd šití
    • velmi citlivý pedál - možnost opravdu širokého nastavení rychlosti
    • řada ozdobných stehů - krokodýlci a srdíčka jsou top :-)

Přecházela jsem z mechanického stroje jiné značky, který jsme kdysi pořídili, protože jsem elektronickému nevěřila kvůli životnosti. Nakonec se u tohoto mechanického stroje za 10 tis. po 5 letech občasného provozu po každém větším šití vždy rozbil chapač (řešilo se několikrát už v záruce, měli jsme smůlu na kus) - další a další opakované opravy už stály tolik, že jsme se rozhodli pro koupi nového. Tak jsme tentokrát dle Dtestu vsadili na nový elektronický Brother.

Chvíli trvalo, než jsem si zvykla na odlišné ovládání a prostudovala návod. Poté jsem si stroj naprosto zamilovala a lituji, že jsem měla vůči elektronickým strojům předsudky, protože je po všech stránkách lepší. Je tichý, na pracovní desce při šití nevibruje, ale pevně sedí, údržba celkem snadná a v návodu dobře vysvětlená. Líbí se mi zpětný chod umístěný šikovně po ruce, i možnost nastavení přítlaku patky. Stroj má také výborně řešené osvětlení pracovní plochy, takže je dobře vidět na zpracovávaný materiál. Výhodou je i možnost dokoupení širokého příslušenství - např. kráčející patka, která umožňuje šít i z úpletových materiálů. Stroj si zároveň poradí i se silnějším materiálem (džíny), i šití záhybů bylo překvapivě snadné a plynulé. Toto je poloprofi stroj, který velmi ocení jak začínající švadleny, tak méně náročné zkušené uživatelky. Každopádně nám domů přinesl hodně radosti a je to dobrá volba :-)

Světlo
Automatický navlékač nitě
Automatický odstřih nitě
Počet stehů
Druh šicího stroje
elektronické

NOVINKA mezi šicími stroji japonské kvality Brother!

Ideální pro začátečníky nebo pokročilé švadleny. Jednoduchost a kvalita v jednom. 100 vestavěných stehů 7 typů knoflíkových dírek 4 fonty písma - Velká písmena 2,7" černobílá LCD obrazovka

Tlačítko dokončení stehu

Automatický odstřih nití

Pokročilý navlékač jehel

Tichý rotační chapač s jednoduchou obsluhou

Extra jasné LED osvětlení

Přímá volba stehů pomocí klávesnice

Regulace polohy jehly

SFDS sedmiřádkový obdélníkový podavač

Pevný plastový kryt

Rychlost 850 st/min

Velikost pracovní plochy 19 cm

Nastavitelný přítlak patky

Automatické zapošití

Regulace délky a šířky stehu

Nastavitelné horní napětí

Tlačítko šití dvojjehlou

Volné rameno

Tlačítko pro změnu regulace rycholsti na šířku stehu

Rychlá a jednoduchá obsluha

Je opravdu jednoduché naučit se tento šicí stroj ovládat - navíjení i vkládání cívek je záležitost okamžiku.

Stroj má rotační chapač - cívku nasazujete jednoduše shora, stroj se krásně čistí a je tichý.

Navíjení cívek je záležitost okamžiku. Nit dvakrát omotáte kolem cívky a zaseknete pod cívku, kde se chytí a ořízne!

Už nikdy se vám při cívkování nit nevymotá.

Stroj má plně automatický navlékáček nitě do jehly. Opravdu se liší od navlékáčků jiných výrobců - nit do jehly navlečete jedním zmáčknutím tlačítka - už nebudete potřebovat dvě ruce a brýle!

Patentovaný 7-řadý obdélníkový podavač látky zvládne všechny typy materiálů od hedvábí až po riflovinu. Při volném prošívání ho můžete ponořit.

Rychlé ovládání - tlačítka automatické zapošití a dokončení stehu, pozice jehly nahoře/dole v látce, tlačítko Start/stop a vodorovný posuvník regulace rychlosti. Stroj umí šít i opravdu pomaličku krokem.

Stroj má regulaci přítlaku patky číselným kolečkem. Pro vysoké materiály můžete přítlak ubrat a pak se jednoduše vrátíte na doporučenou hodnotu.

K dispozici máte 100 nejpoužívanějších stehů, které si rychle volíte přímo tlačítky na panelu stroje.    LCD displayi vidíte číslo stehu, doporučenou patku pro steh, nastavenou šířku i délku stehu.

Stroj má volné rameno skvělé pro šití nohavic a rukávů.

Stroj má pevný plastový kryt, který chrání stroj při přepravě a doma před prachem a nečistotami.

Příslušenství v základní výbavě stroje:

Základní patka s aretací (na stroji)

Patka pro obšívání knoflíkových dírek

Patka pro overlockový steh

Nástavec pro dvojjehlu

Cívka na spodní nit 4

Set jehel + dvojjehla

Štěteček / Šroubováčky / síťka na nitě

Krytky špulky nitě (malá, střední a velká)

Pevný plastový kryt

Český návod

Nožní pedál /kabel

Porovnání programovatelných šicích strojů Brother

Šicí stroje Brother vynikají odstřihem nitě a perfektním navlékáčkem nitě. Také u některých najdete šití do boku.

Porovnejte si váš vybraný stroj s podobnými modely značky Brother.

Brother F400

Typ stroje

Chapač

Počet stehů 40 100 140 40 140 241

Počet knoflíkových dírek 6 7 10 6 10 10

Počet abeced - 4- pouze velká písmena 5 - pouze velká písmena - 4- pouze velká písmena 5

Zobrazení stehu na displayi pouze číslo stehu pouze číslo stehu graficky graficky graficky graficky barevně

Automatický navlékač

Knoflíková dírka

Počet patek v příslušenství 7 7 7 7 7 7

Délka stehu 5.00 mm 5.00 mm 5.00 mm 5.00 mm 5.00 mm 5.00 mm

Šírka stehu 7.00 mm 7.00 mm 7.00 mm 7.00 mm 7.00 mm 40.00 mm

Odnímatelné rameno

Vyšívací

Abeceda, číslice možnost naklikání vlastního stehu

Polohování jehly

Rozšiřující stolek

Vzdálenost od jehly 19 cm 19 cm 19 cm 21 cm 21 cm 19 cm

Duální pedál

Lze dokoupit

Kryt tvrdý tvrdý tvrdý tvrdý tvrdý tvrdý

• , zakoupeno v Unuodesign

• Snadná obsluha

• , zakoupeno v Materialistic

• Tichý, intuitivně ovladatelný

• podrobný návod, kde je dobře vše vysvětlené
    • velmi tichý chod
    • nastavitelný přítlak patky
    • velmi citlivý pedál - možnost opravdu širokého nastavení rychlosti
    • řada ozdobných stehů - krokodýlci a srdíčka jsou top :-)

• , zakoupeno v brother-czech

• automaticky odrez a navlekani niti

• tichý rychlý, přesný

• Siti s nim je pohadka

Jednoduche ovladani pritom stroj umi temer vse
    Aut.navleknuti jehly
    Odstrizeni niti
    Pomale siti
    Rychle siti
    Vse potrebne info na dispeji
    Prehledny manual

Proste pohadka