Brother NV 35

Automatický odstřih nitě
Druh šicího stroje
quiltovací

• , zakoupeno v brother-czech

Přestože má stroj spoustu funkcí je vhodný i pro začátečníky. Velice oceňuji jeho tichý chod.

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Mám ho krátkou dobu na objektivní hodnocení. Zkušební švy byly dobré. Snadné ovládání a navlíkání nitě.

• tři rychlostní stupně
    • navlékač jehly
    • jednoduchá výměna spodní nitě
    • LED osvětlení
    • kvalitní páráček součástí výbavy

Stroj jsem pečlivě vybírala, aby vyhovoval mně i šestiletému dítěti. Díky volbě rychlostí je vše vyřešeno. Propracovaný návod v češtině, v některých případech ale využívám raději návod německý. Zvládne prošít monterkové plátno (se základní patkou).
    Doporučuji přikoupit náhradní cívky (4 jsou málo :) ). Možná i jehly.

Barva
elektronické
Automatický odstřih nitě
Druh šicího stroje
quiltovací

Snadno ovladatelný elektronický šicí stroj robustní konstrukce. Stroje vybavené volným ramenem, horizontálním rotačním chapačem a 70 stehy včetně automatického šití 7-mi druhů knoflíkových dírek. Šicí stroje Brother NV 35 mají přehledný LCD displej, který přináší informace o zvoleném stehu.

Šicí stroje Brother NV 35 jsou dále vybaveny elektronickým otočným voličem, osvětlením šicí plochy, automatickým navíjením spodní nitě a dalšími užitečnými funkcemi a službami. Šicí stroje Brother NV 35 jsou určeny především těm, kteří rádi šijí a chtějí mít šicí stroj s velkým množstvím funkcí

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

• tři rychlostní stupně
    • navlékač jehly
    • jednoduchá výměna spodní nitě
    • LED osvětlení
    • kvalitní páráček součástí výbavy

Doporučuji přikoupit náhradní cívky (4 jsou málo :) ). Možná i jehly.

• , zakoupeno v Ráj šití

Velmi kvalitní šicí stroj.

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Stroj jsem vybrala po poradě s kamarádkou - jsem úplný začátečník, ale časem bych chtěla více šít - i jako přivýdělek, proto jsem zvolila kvalitu Brother s funkcemi, co mi práci usnadní
    • Má celokovové tělo, takže vydrží.
    • Usnadněné navlékání jehly - rychlejší a snadnější práce...
    • Spoustu dalších výhod, které zatím neumím tak odborně popsat...
    • Připlatila jsem si, aby měl plastový pevný kryt. Zároveň jsem zrovna chytla akci na tašku na přenášení zdarma. Jelikož s ním docházím na kurs šití, tak mi to velmi přišlo vhod :-)
    • V neposlední řadě krásný design
    • Funkce regulace rychlosti šití - 3 stupně od velmi pomalého až po rychlé. Jako začátečnice jsem naprosto nadšená tím nejpomalejším stupněm - strach, že si prošiju prsty, nebudu látku stíhat vhodně posouvat atd úplně zmizel. Své první šití jsem si hrozně užívala! Zkušená kamarádka s praxí 15 let si vyšší verzi Brotheru za cca 16 000 koupila v tomto e-shopu také a je nadšená. Tuto funkci pomalého šití využívá např. při našívání výstřižků látek např. hvězd, kdy chce mít vše přesně a opatrně našité. Nemusí se to pak zbytečně párat, když to pokazíte, neboli ušetřený čas i nervy :-)
    • Kvalitně zpracovaný, podrobný návod v češtině.
    • Zatím nemám, nevím.

Vřele doporučuji, jako začátečnice jsem moc spokojená a věřím, že budu časem i jako už profík :-)

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

Já osobně ne ale paní si ho pochvaluje.

• , zakoupeno v Svět šití

• Automatické navlékání nitě, tichý chod. Ještě jsem nestihla vše využít, mám jej krátce.
  • , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• zatím prozkoumávám, co všechno umí, líbí se mi spousta stehů, i vyšívacích , jednoduchá obsluha :-)
  • , zakoupeno v brother-czech

Skvělý stroj se spoustou funkcí, jednoduchost ovládání!!!!

• , zakoupeno v brother-czech

• Protoze jsem mela 14 let starsiho brasku Brother NX 250,vedela jsem, do ceho jdu.Stroj je perfektni.Siju hodne a tohle je stroj,ktery vydrzi velkou zatez.
    • Nevim o zadnych

Maximalni spokojenost