Elna EasyCover

Nový 3 jehlový coverlock spodem krycí ELNA je optimálně vybaven tak, aby zvládl všechny typy tkanin. EasyCover překvapí svou kvalitou a snadným ovládáním. Coverlock doplňuje...
14 999 Kč

Volné rameno
Druh šicího stroje
kombinované overlock a coverlock

• , zakoupeno v sici-stroje.eu

• Jednoduché navlékání nití, šije krásně, nemusí se moc štelovat. Stroj přišel už navlečený i s nitěmi, takže velké plus za špulky nití. Jsem s tímto strojem velice spokojená

Všem švadlenkám, které nemají rády věčně štelování napětí nití,vřele doporučuji. I já jsem kupovala s tímto záměrem a předčil mé očekávání hlavně s navlékáním. Snadno se navléká, jsou na to i videa na youtube, takže jsem si to zkusila podle nich a paráda. Každopádně urychlí jakékoliv šití. Šila jsem s ním kalhotová pyžámka pro děti pouze overlockem a tímto coverlockem a opravdu vše rychlé

• , zakoupeno v šicí stroje Radovský

Můj první coverlock. Jsem hobby švadlena, ale časem jsem seznala, že ještě tento stroj mi chybí - je úžasný. Prolétla jsem recenze z celého světa a protože je tento stroj totožný s Janome CPX 2000 Cover Pro, od kterého se liší jen designem (a ten fakt nic neušije), rozhodla jsem se pro levnější variantu. Snadná obsluha, dobrý vysvětlující návod, pěkné pravidlené stehy, odnímatelné rameno pro šití úzkých rukavů aj. Výsledek se s šitím dvojjehlou na klasickém šicím stroji nedá srovnat, esteticky je šev tohoto stroje nejméně o level , spíš o tři :-), výše. Nemám zkušenost s žádným jiným coverlockem a s tímhle jsem spokojená velmi.

• , zakoupeno v Šicí centrum

Zatím jsem velice spokojená .
    Navlékání nití i výměna jehel je snadná .
    Domácím švadlenkám ho vřele doporučuji.
    Zatím jsem nenašla nic co by mi kazilo radost ze šití.

Světlo
Volné rameno
Druh šicího stroje
kombinované overlock a coverlock

Coverlock doplňuje klasický šicí stroj a overlock, má perfektní krycí steh a řetízkový steh. Tento stroj je nezbytný pro každého, kdo hledá výkonný domácí coverlock.

Díky nové funkci ,,Tension Control Level,, - TLC, můžete snadno měnit nastavení z těžších tkanin na lehké. Máte volné ruce ve svém tvoření, můžete lehce přecházet s těžkých pletenin pro dekoraci domácností na lehké pleteniny. S funkci TLC nemusíte měnit napětí, tato automatická funkce automaticky mění napětí nití.

EasyCover má barevně značené dráhy pro snadné navlečení nití a jednoduché navlečení kličkařů. Stroj je navržen pro jednoduché použití a bezchybný výsledek!

TECHNICKÉ ÚDAJE:

• 14 šicích stehů
  • Krycí steh (3 mm nebo 6 mm)
  • Řetízkový steh (3 pozice jehly)
  • Volné rrameno
  • Maximální šířka stehu: 6 mm
  • Diferenciální podávání 0.5 až 2.25
  • Nastavitelné napětí nitě 0 až 9
  • Automatické nastavení napětí nití
  • “Tension Level Control” - TLC: automatické nastavení napětí nití na silný nebo slabý materiál
  • Snadné navlečení kličkařů

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:

• Box na příslušenství
  • 4 bílé niťové talířky
  • 4 držáky nití
  • 2 zarážky (střední a malé)
  • Pinzeta
  • Protiprachový kryt

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ (lze dokoupit):

• Sada jehel systém ELx705
  • Nastavitelný vodič lemu
  • Patka pro našívání gumy široká/úzká
  • Průhledná patka
  • Patka se středovým vodičem
  • Lemovač
  • Zakladač: 8-32 mm nebo 12-42mm
  • Přídavný stolek 295 x 205 mm

• , zakoupeno v sici-stroje.eu

• , zakoupeno v šicí stroje Radovský

• , zakoupeno v Šicí centrum

Zatím jsem velice spokojená .
    Navlékání nití i výměna jehel je snadná .
    Domácím švadlenkám ho vřele doporučuji.
    Zatím jsem nenašla nic co by mi kazilo radost ze šití.