EMERALD 118

Popis: Domácí šicí stroj Husqvarna Viking Emerald 118 je mechanický stroj vybavený 16 různými stehy - základní, overlockové,  strečové a ozdobné. Má horizontální rotační...
8 245 Kč

Šití dvojjehlou
Automatické zapošití
Kolenní páka

• , zakoupeno v Šicí stroje

• Mechanický stroj, nemůže se pokazit elektronika. Srozumitelné a jednoduché ovládání. Má 16 stehů, což je pro mé šití dostačující. Je mi příjemný i na pohled. Co mi méně vyhovuje je, že se dá šít jen s rozsvíceným světlem, ale je to údajně nařízení a šicí stroje to tak mají cca od roku 2000. Za to stroj nemůže:o)
  • , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• Husqvarnu jsem měla 30 let a byla moc spokojená a tak jsem nad značkou nového stroje neváhala a nelituji.

Výborný stroj, rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v Ráj šití

s obdobným šicím strojem máme dobré zkušenosti, volili jsme stejný, protože oproti jiným "plastovým" má kovový základ a "nejezdí" po stole

Barva
Šití dvojjehlou
Automatické zapošití
Kolenní páka

Popis:

Domácí šicí stroj Husqvarna Viking Emerald 118 je mechanický stroj vybavený 16 různými stehy - základní, overlockové,  strečové a ozdobné. Má horizontální rotační chapač, spodní cívka se nasazuje lehce shora, stroj se snadno čistí a při šití má tichý chod. Ořez nitě na bočním krytu stroje, automatická knoflíková dírka šitá na jeden krok, nastavitelný přítlak patky a polohování jehly, rychloupínací systém výměny šicích patek MATIC - patku vyměníte během okamžiku a bez šroubování.

Jako dárek dostanete kvalitních univerzálních jehel Organ!

Hlavní funkce stroje: 18 druhů stehů (základní, overlockové, strečové, ozdobné)

Možnost nastavení šířky stehu max. 5mm

Možnost nastavení délky stehu max. 4mm

Polohování jehly nahoru  a dolů

Automatická knoflíková dírka

Rychloupínací systém patek

Horizontální rotační chapač - umožňuje snadnou výměnu cívky spodní nitě

Automatický navlékač horní nitě

Nastavitelný přítlak patky

Ořez nitě na bočním krytu stroje

Praktická tabulka s nastavením stehů, patek a doporučených přítlaků patky

Pevný ochranný kryt

Možnost skrytí zoubků - vhodné např. při volném quiltování, vyšívání a přišívání knoflíků

Standardní příslušenství:

Patka na ozdobné stehy

Patka základní

Patka pro šití automatické knoflíkové dírky

Patka na slepý steh

Vodítko pro prošívání

Sada jehel

Cívky na spodní nit

Páráček, šroubováček, štěteček

Novinka - SERVIS DOOR TO DOOR - využijte této nabídky a zapomeňte na problémy s opravou v době záruky. V případě poruchy jednoduše zavoláte na servisní linku +420 544 226 298, sdělíte závadu a potom jen čekáte, kdy si stroj od vás vyzvedne dopravce. Po opravě a s malým dárkem dostanete stroj zpět na vaši adresu. A to vše zdarma.  Díky této službě ušetříte v případě problémů nemalé prostředky.

• , zakoupeno v Šicí stroje

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

Výborný stroj, rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v Ráj šití

• příslušenství
    • pevný kryt
    • polohování jehly
    • .....

byl mi doporučen zkušenými švadlenami