GARUDAN GF-105-143 LM

Produkt nemá žádné parametry.

• Rychly
    • Tichy
    • Maly šuplík na nářadí

Jsem spokojena. Mám ho jen par dní. Ale řekla bych že je rovnocenný jako JUKI.

jsme zatím spokojeni

Produkt nemá žádné parametry.

Kompletní - univerzální průmyslový šicí stroj s ponorným podáváním. Cenou je podobný domácím šicím strojům, přesto že se jedná o stroj průmyslový. Je vhodný i pro domácí šití. Lze jej použít pro šití všech druhů materiálů. Kompletní smontovaný 1 - jehlový šicí stroj se spodním ponorným podáváním, tedy materiál podává podavač.Tento druh podávání je vhodný pro šití spíše lehkých a středně silných materiálů, jako je prádlo a běžná konfekce. V případě použití teflonové nebo kolečkové patky na něm můžete bez problémů šít i kůži. Tento typ stroje je základním modelem pro všechny běžné šicí operace a spousta uživatelů jej kupuje namísto domácího šicího stroje. Cena je stanovena za kompletní smontovaný stroj se zárukou 24 měsíců, do kterého stačí navléct nitě, zapnout ho do el. zásuvky 3x400 nebo 1x230V a šít.

Skládá se z:

• Hlavy s příslušenstvím
  • Výškově stavitelného stojanu s plátem 107x55cm a zásuvkou na nářadí
  • Spojkového motoru 3x400V (na přání lze dodat i motor 1x230V)

Ke stroji existuje velké množství přídavných aparátů, jako obrubáře, lemovače, zipové patky, kompenzační patky, pravítka apod.

• Rychly
    • Tichy
    • Maly šuplík na nářadí

Jsem spokojena. Mám ho jen par dní. Ale řekla bych že je rovnocenný jako JUKI.

jsme zatím spokojeni