Janome 1200 Professional

Janome 1200D overlock, coverlock - ZÁRUKA 5 LET - 2,3,4,5 nitný overlock, navíc coverlock, ale s horním krytím jako u průmyslových coverlocků, široké příslušenství...
34 900 Kč

Počet stehů
Druh šicího stroje
overlock

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Podle mne by ale mohl být barevný návod v češtině. Neumím dobře anglicky a v barevné zobrazení mi chybí čeština. CD návod je také bohužel v angličtině.

Se šicím strojem jsem naprosto spokojená. Tento šicí stroj bych určitě všem švadlenkám doporučila, má jednoduché ovládání a užitečné programy. Podle mne je to nejlepší stroj v této cenové hladině.

• , zakoupeno v Český patchwork

• jednoducha obsluha
    • prehledny navod
    • snadna premena over-coverlock
    • mohly by byt v cene nite na prvni zkouseni

jsem velmi spokojena

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

• Stroj je opět modernější, navlékání spodních nití je jednodušší, než u staršího modelu, který jsem měla 10 let /overlock Janome/.

Se značkou Janome mám dlouholetou výbornou zkušenost a toto očekávám i u tohoto modelu.

Počet programů
Světlo
Volné rameno
Ovládání stroje
mechanické
Počet stehů
Druh šicího stroje
overlock

šicí stroj Janome, šicí stroje Janome Velmi jednoduchý stroj 2 v 1 (overlock a coverlock). tento stroj umí profesionálně zakončovat švy, lemovat, rychle šít, atd. A to vše ve stejnou dobu. JANOME 1200D PROFESSIONAL je navržen pro dnešní způsob šití s obrovskou kreativitou s množstvím možností různých stehů, velkým výběrem přednastavených stehů a jedinečnou funkcí - horním krycím stehem. Nyní můžete šít tři rozdílné druhy krycích stehů (trojitý, široký, úzký) na obou dvou stranách látky.

Zařízení na horní krycí steh - šířka horního krytí 5 nebo 2,5 mm, je možné použít 2 nebo 3 jehly pro horní krytí
Panel s automatickými programy - vybraný steh a napětí jsou automaticky uloženy
2 nitní steh s konvertorem - eliminuje nit horního kličkaře pro šití 2nitním úzkým stehem, plochým stehem nebo strečovým stehem. Konvertor je zabudovaný ve stroji
Nastavení rolovacího lemu - nepotřebujete nic měnit, snadným přenastavením páčky budete okamžitě připravení ušít krásný rolovací lem
Nastavení direrenciálního podávání a délky stehu
Praktická schránka na odpad
Automatické napětí
Horní krycí steh
Nastavení přítlaku patky
Nastavitelná šířka ořezu (7mm overlock)
Barevné značení pro navlečení nitě
Řezná čepel
Extra vysoký zdvih patky
Nastavitelný přítlak patky
Box na příslušenství
Kryt proti prachu
Velký výběr dostupného volitelného příslušenství - najdete v novém katalogu Janome, najdete ho na našich stránkách, kde je volně ke stažení.
Podrobný český návod je u všech strojů samozřejmostí

Typy stehů, které má tento overlock - coverlock Janome 1200D:

Trojnitný overlokový
Třínitný flatlockový
Dekorační dekový steh
Dvojnitný flatlockový steh
Dvojnitný obšívac í- obnitkovací steh
Třínitný úzký lemovací
Třínitný rolovací - obrubovací
Dvounitný overlockový
Třínitný strečový
Coverlockový tříjehlový spodem krycí steh šíře 5mm
Coverlockový dvojjehlový spodem krycí steh šíře 5mm
Coverlockový dvojjehlový spodem krycí úzký šíře 2,5mm
Coverlockový jednojehlový dvojnitný řetízkový steh
Coverlockový tříjehlový spodem - vrchem krycí steh šíře 5mm

• snadna premena over-coverlock
    • mohly by byt v cene nite na prvni zkouseni

jsem velmi spokojena

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

• Stroj se super šije jak slabý úlet,tak hodně silnou teplákovinu,doporučuji
    • opravdu si hlídat jak je stroj navlečený,jedno malé očko a stroj nešije,

Vše je o.k. a tento stroj 100% doporučuji