Janome 415

Přišívání knoflíků

• , zakoupeno v Šicí stroje

• Silný motor,prošije vše,snadná manipulace,rychlý chod
    • chybí regulace přítlaku patky

doporučuji koupit,jeden z nejkvalitnějších strojů odpovídající ceně,celokovový a tedy dlouhodobá funkčnost

• Žena si vybrala k Vánocům
  • , zakoupeno v Ráj šití

• Zatím jen vyzkoušeno, ale první dojem je super.
    • Výběr různých druhů stehů je dostačující pro domácí šití

Polohování jehly
Kontrola přetržení horní nitě
Plynulá regulace délky stehu
Přišívání knoflíků

Je nejen pro začátečníky, a to díky snadnému ovládání. Šicí stroj Janome 415 nemá jen sympatický zjev, ale také úžasnou sílu a pevnost. Kromě vnitřní kovové konstrukce má celé rameno stroje z pevné slitiny, což jej zcela odlišuje od strojů podobné třídy. Proto si také může dovolit prošít až 8 vrstev materiálu. Využití volného ramena a širokého příslušenství je samozřejmostí.

Záruka 5 let zařazuje tuto značku mazi nejkvalitnější šicí stroje na světě.

Šicí stroje Janome jsou špičkové stroje za vynikající cenu od japonského výrobce. Tyto stroje mají servisní cyklus a životnost několikanásobně delší, než jiné značky, více než 500 motohodin. Janome má většinový podíl výroby šicích strojů a zajišťuje výrobu některým značkám jako je ELNA (Janome je vlastníkem této značky), PFAFF, HUSQUARNA, atd.

• vertikální kyvný CB chapač
  • 17 programů šití : stehy základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací, ozdobné
  • celokovová robustní konstrukce těla stroje a skeletu včetně mechaniky zaručuje velmi tichý chod stroje a dlouhou životnost stroje, vnitřní konstrukce je v kvalitě průmyslových šicích strojů včetně kvalitního chapače
  • osvětlení pracovní plochy
  • šití knoflíkové dírky ve 4 krocích
  • jednoduchá výměna šicí patky–rychloupínací systém MATIC
  • extra vysoký zdvih patky pro pohodlné vkládání i vysokých vrstev látky
  • páčka zpětného šití pro zapošití na okraji látky
  • plynulá regulace délky stehu 4 mm
  • plynulá regulace šířky stehu 5 mm
  • automatický navlékač niti zaručuje bezproblémové navlečení niti do očka jehly
  • manuální nastavení napětí nitě
  • přišívání knoflíků
  • možnost šití dvojjehlou pro efektní ozdobné šití
  • ořez nití umístěný na krytu osvětlení a na patkové tyči
  • zjednodušený systém navlékání nití
  • prošití více než 8 vrstev džínoviny–s kvalitní jehlou prošijete vše
  • extra silný vpich jehly
  • volné rameno pro šití rukávů a nohavic
  • praktická schránka na příslušenstv
  • dostatečně dlouhé volné rameno
  • automatika navíjení cívky spodní nitě
  • ponoření podavače pro šití ve vyšívacím rámečku (bez podavače), látání, přišívání knoflíků
  • tvrdý kufr chrání stroj před prachem a poškozením
  • plně funkční design
  • snadná údržba a mazání chapače stroje
  • český podrobný návod samozřejmostí

• , zakoupeno v Šicí stroje

• Silný motor,prošije vše,snadná manipulace,rychlý chod
    • chybí regulace přítlaku patky

• Žena si vybrala k Vánocům
  • , zakoupeno v Ráj šití

• Zatím jen vyzkoušeno, ale první dojem je super.
    • Výběr různých druhů stehů je dostačující pro domácí šití
    • Tichý chod
    • Na stole drží, neklouže
    • Vysunovací rameno s úložným prostorem je top
    • Pevný kryt proti prachu

Stroj je úžasný.
    Několik let jsem se trápila se starou Veritaskou, až jsem se konečně odhodlala ji vyměnit.
    Rozhodně dobrá volba. Zvláště oceňuji samonavlékání nitě. Nevím, jak je to možné, ale opravdu funguje.
    Stroj šije krásně.
    Připadá mi ale trochu zbytečné, mít tolik druhů šití.
    Stejně používám 2-3 druhy.

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

• nejlepší stroj, na kterém jsem kdy šila

k nákupu jsem se rozhodla po vyzkoušení u rodičů, kteří ho už mají a rozhodně nelituji - hned první den jsem si na něm vykoušela výměnu zipu u synových monterek, prošije s přehledem více vrstev, je stabilní, tichý a perfektní švy, vyzkoušela jsem i lemovací patku na zahnutí šifonu - výsledek naprosto perfektní, vřele doporučuji

• Jedinečný
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

• kvalitni vyrobek a rychost dodání stroje
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

Stroj mě mile překvapil,hledala jsem kvalitní stroj za rozumné peníze s málo funkcemi. Krásně šije, drží na stole,je rychlí a jednoduchý na obsluhu. Mám ho jako náhradu za 40let starou Minervu s kterou jsem se jen těžko loučila. Zatím bez problému šije, už prošel zatěžkávací zkouškou,několik vrstev zateplené látky prošil jako nic.. Má všechny základní funkce které jsem si vybrala, prošije i deku na koně,za mě velká spokojenost.

• Tuhá konstrukce , jednoduchost ,
  • , zakoupeno v Ráj šití

Zatím jen zkouším všechny funkce. Vypadá to fakt dobře! Je to za tu cenu nejlepší volba pro domácí šití.