JANOME 60507

Oblíbený šicí stroj Janome 60507 s velkým mechanickým ovladačem - 21 programů, poloautomatická dírka, automatický navlékač nitě. Manuální přítlak patky!...
7 400 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Ráj šití

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 6 864 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka69 Kč95 % • 8 464 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 2 123 recenzíDalší informace

Kolenní páka
Polohování jehly
Kontrola přetržení horní nitě

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Prošije bez problému velice silný sklady látky s odpovídající silnou jehlou. Navlékač nitě i když mechanický funguje bez problému, poprvé mě to nešlo a pak ,když víte kam nit dát to jde, není to vůbec složité.
    • Při vkládání silné vysoké látky nejde více pozvednout patka, aby šla látka vložit a když se tam nějak dostane , tak prošije se bez problému. Možná trochu hlučnější pří vyšších otáčkách .
    • Ano v této cenové relaci velice splňuje mé představy a jsem naprosto spokojená s koupí stroje.

• Manželka naprosto spokojená

Možnost šití bez pedálu
Kolenní páka
Polohování jehly
Kontrola přetržení horní nitě

Záruka 5 let zařazuje tuto značku mazi nejkvalitnější šicí stroje na světě.

Šicí stroj Janome 60507 je robustní mechanický šicí stroj vhodný pro šití silných tkanin, džínoviny a zároveň je vhodný i pro elastické a jemné materiály. Janome 60507 je speciální model k výročí 60 milionů prodaných kusů strojů Janome se speciální výbavou 4 patek - patka pro aplikace, patka pro našívání korálků, patka pro našívání pásek a flitrů.

Nabízí 21 programů a automaticky šitou knoflíkovou dírku. Oblíbený šicí stroj s velkým mechanickým ovladačem. Stroj je nejen kvalitní díky vnitřní kovové konstrukci, ale vynikající díky jedinečné technologii rotačního chapače, který umožňuje snadný přístup při výměně spodní nitě. Silný motorek, vynikající provazování spodní nitě, tichý chod jsou jen maličkosti, na které jste u strojů Janome zvyklí.

Šicí stroje Janome jsou špičkové stroje za vynikající cenu od japonského výrobce. Tyto stroje mají servisní cyklus a životnost několikanásobně delší, než jiné značky, více než 500 motohodin. Janome má většinový podíl výroby šicích strojů a zajišťuje výrobu některým značkám jako je Elna (Janome je vlastníkem této značky), Pfaff, Husqvarna, atd.

Vážení zákazníci, na našem trhu někteří prodejci nabízí akce, kdy vás přesvědčují o tom, že overlockový strojek, který přidávají ke stroji, nahradí overlock. Prosím, přečtěte si tento článek, než se rozhodnete.

21 programů šití: stehy základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací, ozdobné.

Horizontální rotační chapač poslední generace, patent Janome, zabraňuje vyskočení a zaseknutí nitě.

Volné rameno pro šití rukávů a nohavic.

Vlastnosti šicího stroje Janome 60507:

21 šicích programů: stehy základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací, ozdobné
    Tichý chod motoru
    Robustní kovová konstrukce stroje, která je v kvalitě průmyslových šicích strojů včetně kvalitního chapače
    Osvětlení pracovní plochy - 1bodové LED
    Konstrukce chapače umožňuje snadnou výměnu cívky spodní nitě
    Průhledný kryt chapače znamená vždy dokonalý přehled o množství spodní nitě na cívce kdykoliv během šití
    Poloautomatické šití knoflíkových dírek s jemnou regulací hustoty i šířky
    Jednoduchá výměna šicí patky - rychloupínací systém Matic
    Extra vysoký zdvih patky zaručuje pohodlné vkládání i vysokých vrstev látky
    Velkoplošné zoubky podavače spolu s výkonným motorem umožní prošití i velmi silných látek, např. 10 vrstev jeansoviny
    Regulace přítlaku na patku 4 polohy, které využijete při šití různých materiálů v různém vrstvení
    Páčka zpětného šití - zapošití na okraji látky
    Plynulá regulace délky stehu 4 mm
    Plynulá regulace šířky stehu 5 mm
    Integrovaný navlékač niti pro bezproblémové navlečení niti do očka jehly
    Manuální nastavení napětí nitě
    Manuální možnost nastavení přítlaku patky - normálně nastavíte na stroji přítlak patky na polohu "N", což je automatický přítlak, ale můžete si nastavit přítlak i sami, to je obrovská výhoda oproti strojů s automatickým nastavením přítlaku patky, což vám potvrdí každá švadlenka, která šije různé materiály, nebo mechanik šicích strojů. Pokud má totiž stroj pouze tzv. automatickou možnost nastavení přítlaku patky, tato se řídí pouze jednoduchou možností stabilního tlaku pružiny, který se mírně zvyšuje výškou materiálu. Oproti tomu manuální přítlak patky je vynikající a běžně používaný u průmyslových strojů, kde si můžete sami nastavit vhodný tlak. Manuálním ručním přítlakem patky totiž nastavíte tlak na materiál, dle okamžité potřeby. Můžete patku silně přitlačit, takže materiál je podavačem perfektně posouván, nebo můžete nastavit lehký dotisk, aby materiál nebyl poškozen, nebo se přestal pod patkou hrnout.
    Přišívání knoflíků
    Možnost šití dvojjehlou - efektní ozdobné šití a zkracování triček
    Ořez nití umístěný na krytu osvětlení a na patkové tyči
    Automatický navlékač nití
    Extra silný vpich jehly
    Volné rameno pro šití rukávů a nohavic
    Praktická schránka na příslušenství - po jejím odejmutí vznikne dostatečně dlouhé volné rameno
    Hřídelka a zarážka cívkování je z kovu
    Automatická spojka pro rychlé a snadné navíjení cívky spodní nitě.
    Ponoření podavače - šití ve vyšívacím rámečku (bez podavače), látání, přišívání knoflíků, quiltování, vyšívání atd.
    Měkký kryt chrání stroj před prachem a poškozením
    Plně funkční design
    Plynulá regulace rychlosti, možnost šít velmi pomalu, nebo zvyšovat plynule rychlost na maximum (pozor na některé značky šicích strojů se skokovou regulací, kdy po sešlápnutí stroj ihned rychle šije)
    Snadná údržba a mazání chapače stroje
    Český podrobný návod samozřejmostí
    Výkon motorku je 75W - Janome je výrobcem robotů v Japonsku. Motorky, které jsou používány u našich strojů, vycházejí z koncepce Janome Robotics. Díky kvalitnímu převodování skutečný točivý moment odpovídá motorkům o síle 2 násobku, takže 75W je vlastně 150W. Prošití více vrstev materiálu není žádný problém. Přitom je zde zásadní úspora el. energie.

Standardní příslušenství stroje Janome 60507:

Patka pro všívání zipů
    Patka cik-cak základní (nasazena na stroji)
    Patka pro slepý steh
    Patka pro poloautomatické obšívání dírek
    Měkký kryt proti prachu
    Sada jehel
    Cívky (4ks) - jedna ve stroji
    Šroubovák, páráček
    Přídavný vertikální niťový kolík
    Štěteček pro odstranění nečistot
    Plstěná podložka cívky
    Pedál a standardní příslušenství pro funkci stroje

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Manželka naprosto spokojená

• Mám velmi krátkou dobu, ale zatím jsem spokojený
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

• jednoduchý a přesto komfortní

• dost strečových stehů
    • rychlé navíjení spodní cívky
    • manuální nastavení přítlaku patky
    • snadná výměna spodní cívky, díky horizontálnímu chapači
    • mnoho patek ve vybavení stroje
    • musela jsem čekat min. 12 hodin, než jsem si mohla stroj vyzkoušet (kvůli aklimatizaci stroje) :D

Jsem ze stroje nadšená, přesně po takovém jsem toužila. Přešla jsem z elektronického a vůbec nelituji.
    Stroj má vše, co jsem od stroje chtěla - manuální nastavení přítlaku patky, strečové stehy včetně třírovného, horizontální rotační chapač; bonusem mi navíc je rychlé navíjení spodní cívky, snadná výměna spodní cívky, tišší chod stroje (než jsem měla předtím).
    Je jen jedna věc, na kterou jsem byla zvyklá a která mi u tohoto stroje trochu chybí, a to je funkce polohy jehly, ale to je jen o zvyku.

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• Stroj mám krátce zatím jsem nadšená
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

stroj jsem si vybrala na základě doporučení opraváře strojů, můj čtyřicet let starý dosloužil, zatím jsem velmi spokojená, prošívá v pohodě i více vrstev materiálu - hned druhý den po dodání jsem si všila nový zip do vesty - jednoduché ovládání, lehký, podrobný návod, podle mne ideální stroj do domácnosti, zvládá na něm šít i jedenáctiletá vnučka...

• Kvalita za rozumnou cenu
    • Slabší světlo
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

• Stroj je velmi tichý a i přes moje malé zkušenosti se šitím, šije velmi pěkně. Oceňuji možnost volby přítlaku patky. Citlivý pedál ovládání. Horizontální chapač a jednoduché automatické navlékání jehly - chce to jen trochu cviku.
    • Nižší váha stroje, než je uváděna. (9 kg v popisu, ale 6,2 kg ve skutečnosti). Přesto to neberu jako nějakou zásadní nevýhodu - stroj je při šití "klidný".

Vzhledem k 5 leté záruce, což byl jeden z argumentů pro výběr, deklarovaná kovová konstrukce a počet vyrobených kusů 60 mil. byl pro mě jasným důkazem správné volby.

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

bez výhrad