Recenze JANOME 920

Manžel vybral značku Janome z důvodů dobré kvality, dobrých recenzí na internetu. Zároveň u námi vybraného obchodu nabízeli komfortní servis, dopravu zdarma a 8 patek navíc. Dobrá byla i cena. Můj starý šicí stroj (ruský, 25 let starý) vypověděl službu uprostřed rozdělané práce, potřebovala jsem šic... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze JANOME 920

Jarda.

Přidáno: 13. listopadu 2017

Zakoupeno v Šicí stroje shop

Dosud nevyzkoušeno, dárek k vánocům.

Ověřený zákazník sici-stroje.eu

Jana V.

Přidáno: 28. října 2017

Zakoupeno v sici-stroje.eu

• Jednoduchá obsluha, tichý chod stroje. Stroj mám velice krátkou dobu na to abych vyzkoušela všechny funkce.

Tento šicí stroj jsem si koupila na základě velice dobrých recenzí. Stroj bych zařadila mezi levnější, ale kvalitní výrobek. Myslím si, že je vhodný pro začátečníky i pro pokročilejší švadleny.

Olga

Přidáno: 25. října 2017

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• přehledný i pro začátečníka jako já
  • dá se snadno řídit rychlost šití a šít i velmi pomalu
  • kvalitní zpracování
  • zatím jsem neměla možnost vyzkoušet všechny funkce
  • světýlko je slabší, ale ani bych nepočítala s tím, že by samotné stačilo na práci

Přidáno: 22. října 2017

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• dárek, zatím vyzkoušeno jen krátce - ale zatím vše vypadá OK. Jinak vzhledově moc hezký, kompaktní a snadno přenosný, ve výbavě dostatek příslušenství...

trojda

Přidáno: 18. října 2017

Zakoupeno v Šicí stroje shop

Zatím nemám moc zkušeností. Nejsem zkušená švadlena.
Ovládání je příjemné, popis je dostatečný. Jen musím vylepšit techniku u automatického navlékače jehly.

Přidáno: 16. října 2017

Zakoupeno v Ráj šití

Tento stroj mel velmi kladne recenze.Jsem velice spokojena.

Anicka

Přidáno: 1. října 2017

• Jednoducha obsluha
  • Super napsany navod - clovek to z toho pochopi
  • 5 let zaruka
  • Navlikatko jehly a rezac nite - super vec setrici cas a nervovou soustavu
  • Kompatibilni s obvyklymi jehlami

Jsem totalni zacatecnik, chtela jsem si puvodne koupit uplne jinou, velmi tradicni znacku, ale na zaklade recenzi na netu jsem se rozhodla pro znacku Janome, vychazela ze vsech na ceskem trhu nejlip.
Tenhle model jsem si vybrala mimo jine kvuli zaruce 5 let (+kdyz se to rozbije, prijedou si pro to v ramci zarucniho servisu az k cloveku domu a zase to domu doruci - z toho usuzuji, ze se tyhle stroje asi moc casto nerozbijeji....)
Stroj mam doma tyden, zatim si siju jen tak kravinky - slepy steh a overlock steh me naprosto fascinuji :-)

Přidáno: 26. září 2017

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

Byl to dárek pro dceru, zatím si nestěžovala...

Ověřený zákazník Sewi - sicistroje.biz

Monika

Přidáno: 6. září 2017

Zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

Šije dobře. Je to můj první šicí stroj. Nemám žádné zkušenosti. Vyzkoušela jsem všechny základní programy. Jsem spokojená.

Přidáno: 13. srpna 2017

Zakoupeno v Šicí stroje shop

Šiju s tímto strojem zatím krátce, ale spokojená jsem s jeho chodem. Nadšená jsem z automatického navlékání nitě. při šití látkových prostírek prošije snadno 6 vrstev, Stroj je jednoduchý nemá žádné zbytečné funkce a velkou pomocí je přehledný český návod. Doufám. že mi nadšení vydrží. Pro domácí a hobby šití je dostačující Cena je asi trochu vyšší než u jiných strojů,kterými je trh zaplaven,ale prozatím si myslím, že za tuto cenu bude stát a také 5-ti letá záruka snad vypovídá o kvalitě výrobku.

Přidáno: 10. srpna 2017

Zakoupeno v Šicí stroje shop

Jedinou nevýhodu jsem zjistila až doma. A to malé osvícení Šicí plochy.

Líba

Přidáno: 4. srpna 2017

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Tichý chod, přístroj je lehký, navlékání spodní nitě příjemné ne jako ve starých šicích strojích. Rameno pro šití rukávů, nohavic atd.
  • Popis výrobku v ČJ trochu nesrozumitelný, využila jsem popis v cizím jazyce, pomohl.

Hodí se pro každou příležitost v šití domácnosti. Ještě jsem však nevyzkoušela, zda mi prošije plachtu na zahradní houpačku, uvidím, stará Veritaska neprošila.

Přidáno: 23. července 2017

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Kvalitní šicí stroj celokovový. Tichý chod, pěkný steh.

Přidáno: 17. července 2017

Zakoupeno v Šicí stroje shop

Šiji více než 30 let a toto je můj třetí šicí stroj a musím říct, že i nejlepší. Stroj umí vše co je potřeba a navíc navléká nit do jehly (což je při slábnoucím zraku naprostá nirvána). Zatím ho mám krátce a ušila jsem pouze tři výrobky, ale jeví se zatím bezchybný. Návod k použití pochopitelný a přehledný.

Přidáno: 16. července 2017

kvalitní produkt vz.cena

Ověřený zákazník ElektroVoráček.cz

Jaroslava Řehová

Přidáno: 2. července 2017

Zakoupeno v ElektroVoráček.cz

Šicí stroj zatím pracuje bezchybně. Je jednoduchý na ovládání. Těším se až budu mít dovolenou, pak vyzkouším vše, co umí.

Ivana

Přidáno: 10. ledna 2017

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Jednoduchý i pro začátečníky, snadné navlékání nití. Ostatní parametry jako začátečník s úplně prvním strojem nedokáží posoudit, ale šíje se mi moc dobře. Moc se mi líbí, že dokáže šít opravdu velice pomalu.
  • Slabé světýlko

Se strojem jsem velice spokojená.

procha

Přidáno: 30. prosince 2016

• Spokojen
  • Slabé osvětlení

Přidáno: 29. prosince 2016

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Manželka už měla několik šicích strojů a s tímto je nejspokojenější. Opravdu přošije 8 vrstev rifloviny a i jiné stehy jsou výborné.

Vynikající šicí stroj pro jakékoliv domácí šití.

Hanka K.

Přidáno: 26. prosince 2016

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Perfektní šicí stroj s kombinací overlockového stehu.
  • Na doporučení jiné zákaznice jsem pořídila i overlockovou patku na přidržení okraje látky, funguje bezvadně.
  • Stroj je tichý, má plynulý chod - samozřejmě složitější stehy trvají déle a více hlučí, než obyčejný rovný nebo zik-zak steh, ale na domácí šití je to naprosto dostačující.
  • Má i bezproblémové vedení nitě, dokonce "vychytávku" na šmodrchající se nit (to jsem na původním stroji neměla).
  • Široký výběr stehů, možnost volitelnosti šíře i délky stehů a volitený přítlak patky i napětí nitě.
  • Hezky řešené prostory pro nářadíčko.
  • Navíc jsem dostala jako dárek od prodejce i drobnosti, které potěšily (nejvíce asi pořadač na cívky na spodní nitě).
  • Přeci jen je overlockový steh jen náhradou, nejedná se plnohodnotný overlockový stroj (a taková kombinace nejspíš ani neexistuje). Ale drží dobře a a i se špatně páře, takže potřebnou funkci to splňuje.

Kupovala jsem stroj po bezmála 20 letech šití na předchozím (také docela kvalitním) šicícm strojem. Nerada jsem se s rozbitým strojem loučila, ale po vyzkoušení nového šicího stroje mě nostalgie přešla, jsem spokojená, polepšila jsem si.
JANOME 920 je velmi hezká a podle všeho kvalitní kombinace šicího stroje s overlockem.
Spolu s dalšími patkami má velmi široké využití (při koupi jsem dostala 8 patek v ceně).
Předpokládám, že se jedná o nejlepší výrobek v poměru výkon / cena.

Lola

Přidáno: 1. prosince 2016

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Ořezávátko, automatické vyšití dírky, lehké, jednoduché ovládání.
  • Slabé světýlko, doplnila jsem lampou.

Jsem spokojená, nešiji moc.

elena

Přidáno: 30. října 2016

• zatim spokojenost

spokojenost dá se šít i silnější látka

Ověřený zákazník Svět šití

Alena K.

Přidáno: 20. října 2016

Zakoupeno v Svět šití

• kvalitní
  • zvládá dostatek šikovných funkcí
  • lehký
  • s držákem
  • tichý
  • hezký design
  • x

Za danou cenu je stroj naprosto bezkonkurenční! Jsem začátečník a na šicím stroji jsem během prvního týdne zvládla spíchnout malému čepičky a tepláčky. Prostě paráda. Vše dle mých představ.
DOPORUČUJI

Klára

Přidáno: 7. října 2016

• Vše

Tento šicí stroj jsem vybrala na základě řady velmi pozitivních referencí, v podstatě absence negativních ohlasů a příznivého poměru cena-výkon.

Jsem švadlena amatér a podařilo se mi hned napoprvé najít šicí stroj, který přesně splňuje mé požadavky.

Se strojem je snadná manipulace, konstrukce se zdá být kvalitní, šlape skvěle. Je vhodný i na komplexnější projekty. Zatím se mi nestalo, že by mé krejčovské dovednosti přesáhly možnosti tohoto stroje :)

Stroj samotný nabízí mnoho typů stehů a k tomu velmi oceňuji nepřeberné množství patek, které postupně dokupuji. Jedna z patek mi dokonce je schopná plně nahradit funkci overlocku (overlocková patka s ořezem materialu), což vnímám jako velký bonus.

S konkurencí srovnat nedokážu, ale nikdy mi na něm nic nescházelo.

Nadto jsem u vybraného prodejce získala přijemnou nákupní zkušenost a dodnes se na něj obracím pro příslušenství.

Holubová Libuše

Přidáno: 3. října 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• Je to stroj podle mých představ,hlavně ho budu používat na opravy oděvů. Je lehký,pěkný hlavně lehce šije a potichu

protože jsem potřebovala nový a tento mě zaujal,že je jednoduchý a hlavně tichý,můžu na něm šít i večer a nebudu rušit sousedy.Již jsem si ho vyzkoušela a jsem hodně spokojená,všem ho můžu jenom doporučit. Z každou látkou si dovede poradit

Dagmar

Přidáno: 27. září 2016

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• byla jsem zvyklá na posun patky jak doleva tak do prava, ale je to jen věc zvyku
  • a při výměně cívky se musí oddělat stoleček

používám na šití patchworku - jsem začátečník

jsem spokojená

Marcela Kříbkova

Přidáno: 17. září 2016

• Hezký, tichý
  • Mizené osvětlení

Vybírala jsem na základě recenzí, šije hezky.

Přidáno: 16. září 2016

• Jednoduchost,kvalita

Spokojen .

Přidáno: 15. srpna 2016

Ok

Alex Vorlíček

Přidáno: 28. června 2016

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Pro domácí využití perfektní.
  • Absence českého návodu

Dal jsem na doporučení a v žádném případě nelituji. Nyní se mohu připojit k těm co jsou s výrobkem spokojeni a vřele doporučuji. Musím také zmínit vynikající spolupráci přímo s obchodem.

Marie

Přidáno: 26. března 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• Levný, šije dobře, dostačující počet druhů stehů pro domácí šití.
  • Je tichý a skladný.
  • Nenašla jsem na stroji nic záporného.

Stroj je levný, kvalitní ohledně ceny, dostačující počet druhů stehů. Na stroji Janome jsem už v minulosti pracovala a byla jsem spokojená. Na stroji jsem už šila a je perfektní. Možná bych si v budoucnu pořídila ještě lepší co dovede více variací šití ale mne tento bohatě stačí. Je tichý, skladný a krásně šije. Také jsem pracovala na vyšívacím stroji Janome a tuto značku mám ráda.

Ověřený zákazník domacitechnika.cz

Přidáno: 3. března 2016

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• OK

Přidáno: 20. února 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• Vybráno na základě recenzí a vybraných funkcí. Splnuje požadavky k úplné spokojenosti. Jsem nadšená.

Výborný troj, na němž jsem zatím nenašla žádnou chybu. Určitě bych stroj doporučila ostatním.

Ověřený zákazník Svět šití

Přidáno: 15. února 2016

Zakoupeno v Svět šití

• Konstrukce
  • Obsluha
  • Plastový obal

Nemúžu objektivně hodnotit, zatím jen odzkoušený. Zdá se být solidní a kvalitní.

Přidáno: 11. února 2016

Zakoupeno v Ráj šití

Stroj oproti předchozímu funguje perfektně, má spoustu možností, ale máme jej zatím krátce. Jediná slabina je nedostatečné osvětlení.

Přidáno: 31. ledna 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• prošije i vysoky material a není moc hluční

doporučuji.
ma navlékač nitě a to je super věc

Ověřený zákazník domacitechnika.cz

Petrovická Jaroslava

Přidáno: 17. ledna 2016

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Šije dobře
  • Zatím jsem na tomto stroji nic špatného nenašla

Porovnávala jsem funkce různých šicích strojů, a vybrala stroj dle své potřeby. Mé očekávání tento stroj splnil.
Myslím, že to není stroj pro úplné začátečnice - je docela rychlý.

Ověřený zákazník Sewi - sicistroje.biz

Milan

Přidáno: 10. ledna 2016

Zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• tichý chod
  • podle manželky dobře vyřešený obšívač knoflíkových direk
  • šikovně řešený navlékač nitě do jehly
  • zatím žádné

dobrá japonská kvalita určitě doporučuji

JL

Přidáno: 5. prosince 2015

• Rychlý, tichý, výkonný
  • Přehledný návod "pro blbé"
  • Osvětlení tak trochu mimo hlavní zónu, ve které se pracuje
  • Zvedání přítlačné patky na netypickém místě, pořád si nemůžu zvyknout
  • Zpětný chod je třeba držet celou dobu, kdy má stroj zpětně šít. Když chci tedy šít zpět a uděat jen kolečkem dva stehy, tak už mi nezbývá volná ruka k vedení látky.

Splňuje všechno, co jsem od stroje očekávala a ještě i něco navíc, nedostatky jsou jen drobnosti, na které si nejspíš brzo zvyknu

Holub

Přidáno: 26. listopadu 2015

• cena kvalita

kdo hledá stroj za rozumnou cenu a neví jak a kde hledat
už nemusí toto je super volba

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ

lada

Přidáno: 16. listopadu 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• celokovový
  • velmi jednoduchý
  • super vychytávka - navlékač nitě
  • tichý chod proti mému starému stroji
  • prošije i větší vrstvu látek
  • má všechny druhy stehů,které používám
  • ke stroji nebyl český návod - ale bez problému jsem si ho stáhla z netu - zde je adresa: http://www.zbozi.cz...

Líbilo se mi,že je stroj kovový a má navlékač nitě.Šije se mi s ním moc dobře.Splnil mé očekávání.

Reakce značky  Janome

Dobrý den, je nám líto, že prodejce nedodal návod. Návody jsou přiloženy ke strojům vždy. Pokud by se tak stalo, stačí nás informovat a ihned vám návod zašleme a prodejce budeme informovat, že tak neučinil. Naše společnost Strima Czech s.r.o. jako, dovozce do ČR a SK si velmi zakládá na tom, aby zákazníci byli spokojeni.

Přidáno: 27. října 2015

Jsem naprosto spokojena

Ověřený zákazník TIVIS.cz

Přidáno: 20. září 2015

Zakoupeno v TIVIS.cz

• celokovový
  • široká škála stehů
  • po hodinách (celkem) strávených navlékáním nitě do jehly je pro mě navlékáček na Jenome VYSVOBOZENÍM :)
  • není hlučný
  • prošije dost vrstev
  • zatím nic

Šicí stroj jsem nutně potřebovala a na základě hodnocení na heurece a načtení několika diskusí jsem se rozhodla připlatit si 1000 Kč (původní rozpočet byl max. 3 tisíce) a koupit celokovový stroj. Zatím jsem na něm mnoho neušila, víceméně si zatím vystačím se dvěma základními stehy, ale jsem moc spokojená. Na rozdíl od starých šicích strojů je velmi intuitivní, dokáže s ním pracovat i začátečník. Vhodný je také na pravidelné domácí šití. V cenové relaci je to určitě velmi dobrá volba. Už do příbuzenstva objednáváme další kus.

Přidáno: 25. srpna 2015

perfektní

Ověřený zákazník ElektroVoráček.cz

Olga Králová

Přidáno: 16. srpna 2015

Zakoupeno v ElektroVoráček.cz

• tichý chod (proti starému stroji), přehledné a srozumitelné ovládání, v návodu je taky vše rozumně a jednoduše popsané, je lehký a hezký
  • zatím nemám

jsem spokojená, žádný nedostatek jsem nenašla

Ivo

Přidáno: 16. srpna 2015

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Skvělý chod, jednoduchá a logická obsluha.

Silný a kvalitní šicí stroj.

Katka

Přidáno: 18. června 2015

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

I jako naprostý začátečník jsem dle návodu uvedla do chodu. Výměna patek, navlékání atd. bez problémů. Zatím spokojenost.

Přidáno: 9. dubna 2015

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• zatím jsem ho jen zkoušela . Tichý chod kvalitní šití ,jednoduchá obsluha , Navlíkáček nitě je super vychytávka . Šije i silné vrstvy materiálů jak uvádí výrobce jednoduchý a snadný přístup k nasazení spodní nitě

Mám zkušenosti se stroji různých výrobců poslední se pokazil po dvaceti letech provozu Toto je pro mne nová značka . Zvolila jsem si jí proto ,že je vevnitř kovový a měl by vydržet i větší zátěž .

Milan Kadlec

Přidáno: 2. března 2015

• Funguje a budí důvěru.

Spolehlivost šicích strojů je velmi proměnná. Tento zatím funguje spolehlivě.

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ

Viky

Přidáno: 19. ledna 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Nejsem úplná začátečnice šicí stroj jsem si koupila pro sebe a vyhověl všem mým požadavkům je naprosto skvělý, tichy, pevná kovová konstrukce, v pohodě a s přehledem zvládá vysoké a pevné látky. Za mě supr.
  • Neměl český návod ale byl dodán elektronický prodejcem takže dobrý, možná trochu slabší osvětlený ale dá se vyřešit výměnou žárovičky nebo nasvícením pracovní lampou to dělám já, jinak zatím spokojenost naprostá:)

Pevná kovová konstrukce, rychlost, tichost stroje, zvládá prosít i hodně vrstev látky s přehledem, elastický úplety a materiály taký

Zobrazuji 1 - 50 ze 159 recenzí [ 1 ] 2 3 4

Brother BQ 2500