Janome HD 1800 Easy Jeans

11 390 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta35 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 2 123 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 6 860 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka69 Kč95 % • 8 463 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 160 recenzíDalší informace

Kolenní páka
Polohování jehly
Kontrola přetržení horní nitě

• Tichý
    • Možnost volby rychlosti šití (na pedálu)
    • Prostor pro ukládání patek a příslušenství
    • Přehled nastavení přímo na vnitřní straně horního krytu

Ještě jsem nestihla vyzkoušet a prozkoumat všechny finesy, které stroj umí, ale s návodem se učím a objevuji a jako začátečník jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Šicí stroj jsem zakoupila jako dárek pro maminku švadlenu, a je s ním nad míru spokojená. Má mnoho funkcí které doopravdy využije, je tichý a ovládá se jednoduše.

• , zakoupeno v šicí stroje Radovský

• If you don't have an experience, without reading the manual it is not obvious which stitches are elastic . The notation on the previous model was easier to comprehend.

For many years (probably about 15) I was happy with my previous Janome EasyJeans. It was (and still is) robust and reliable for everything, from organza to heavy denim. The elastic stitches are really elastic. I bought a new one because I am giving the old one to my daughter. The new one, Janome HD1800, is very similar to that one but it has some improvements: the cover protecting the machine when not in use; the upper part with the spread bobbin is protected against dust during sewing; some stitches were replaced by more useful ones - the new set of available stitches is more practical; the handle for changing stitches now moves much easier; the tuning of zigzag stitches is now available. The pedal has a switch for choosing the speed option. The working machine is almost silent - an advantage for those who sew in late or early hours.

Barva
Možnost šití bez pedálu
Kolenní páka
Polohování jehly
Kontrola přetržení horní nitě

šicí stroj Janome, šicí stroje Janome Šicí stroj JANOME HD1800 EASY JEANS nabízí špičkovou kvalitu zpracování, robustní kovovou konstrukci, horizontální rotační chapač - spodní cívka se nasazuje lehce shora, přehledné informace při volbě stehu a volitelný přítlak šicí patky. Automatické šití knoflíkové dírky s možností volby její šířky.19 šicích stehů základních, elastických, overlockových a ozdobných. Přehledně uspořádaná schránka s bohatým příslušenstvím. Stroj se vyznačuje velmi tichým chodem.

Vlastnosti šicího stroje JANOME HD1800 EASY JEANS:

Celkem 19 šicích programů : základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací, ozdobné
Rotační chapač - spodní cívka se nasazuje lehce shora
Tichý chod motoru
Robustní kovová konstrukce stroje
Osvětlení pracovní plochy
Automatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku s jemnou regulací hustoty i šířky
Jednoduchá výměna šicí patky – rychloupínací systém
Extra vysoký zdvih patky – pohodlné vkládání i vysokých vrstev látky
Regulace přítlaku na patku 4 polohy – využijete při šití různých materiálů v různém vrstvení
Páčka zpětného šití – zapošití na okraji látky
Plynulá regulace délky stehu 4mm
Plynulá regulace šířky stehu 6,5mm
Integrovaný navlékač niti – bezproblémové navlečení nitě do očka jehly
Manuální nastavení napětí nitě
Možnost šití dvojjehlou – efektní ozdobné šití a zkracování triček
Ořez nití umístěný na krytu osvětlení a na patkové tyči
Zjednodušený systém navlékání nití
Extra silný vpich jehly
Volné rameno pro šití rukávů a nohavic
Praktická schránka na příslušenství – po jejím odejmutí lze obšívat rukávy a nohavice
Možnost skrytí zoubků - ponoření podavače vhodné při látání, přišívání knoflíků,quiltování atd.
Tvrdý kryt chrání stroj před prachem a poškozením
Snadná údržba a mazání chapače stroje
Podrobný český návod je u všech strojů samozřejmostí

Podmínky rozšířené 3leté záruky:
Dvouletou záruku poskytujeme přímo my v NEJ šicí stroje, prodlouženou záruku poskytuje firma Janome a získáte ji bezplatnou registrací v Janome klubu (do 30 dnů od nákupu zboží).

Standardní příslušenství:

patka základní A
patka na šití automatické knoflíkové dirky R
patka pro knoflíkovou dírku B
patka pro přímý steh H
patka pro overlockové stehy C
patka průhledná F
patka zipová E
patka pro šití slepého stehu G
vodítko pro prošívání
4ks cívky
kolík pro druhou nit
pravítko, sada jehel
dvoujehla, páráček
2x šroubováček
čistící štěteček
pedál a standartní příslušenství pro funkci stroje

• Tichý
    • Možnost volby rychlosti šití (na pedálu)
    • Prostor pro ukládání patek a příslušenství
    • Přehled nastavení přímo na vnitřní straně horního krytu

• , zakoupeno v šicí stroje Radovský

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Jednoduchá obsluha,český návod. Super.

• , zakoupeno v Ráj šití

při každé změně stehu je potřeba opravit délku stehu,šířku stehu a napětí nitě

• , zakoupeno v Šicí stroje

• Pro mne velký skok z mého 25 let starého.

Bohužel mám jen krátce, není možné napsat kompletní hodnocení.

• , zakoupeno v Šicí stroje Lenka

Jsem začátečník v šití na stroji.
    Koupila jsem si ho pro šití roušek.
    Návod je jednoduchý a lehce pochopitelný.
    Patky lze lehce měnit.
    Zkusila jsem většinu možností typu šití. Perfektní.
    Rozhodně doporučuji i pro začátečníky.

• Je dokonalý

Jsem bez výhrad spokojený .Je to takový vzhledem retro šicí stroj. Zadní a prostřední část těla kov, přední panel plast. Má dokonálé podávání látky ,pravidelné stehy,nastavení přítlaku patky.Prošije 12vrstev na6 vrstev kepru bez vynechání stehu.Je velmi tichý.Otočné ovladače,ty jsou opravdu dobré.

• , zakoupeno v Ráj šití

• Šicí stroj pracuje přesně podle očekávání, jednokrokové šití knoflíkové dírky, zpětný chod na pravé straně, seřezávač nití, navlékač jehel a spousta dalších vychytávek, které určitě oceníte. Oceňuji možnost rychlého a pomalého chodu, LED světlo na pracovní plochu. Jsem velmi spokojená!

• -odolnost
    • -hodně prošije
    • -je tichý
    • -plynulé podávání
    • -horizontální chapač
    • -jednoduché ovládání
    • Zatím o ničem nevím, jen bych uvítala automatický odstřih horní a spodní nitě.

Šiji na něm krátce, ale zatím jsem nadšená. Chtěla jsem jednoduchý stroj, co hodně prošije. Na průmyslový bohužel nemám místo, ale tento je opravdu super.