Janome MC 350

• Stroj splnil moje očekávání

Viz pro

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• Nejlepší poměr cena - funkce

Pro mě zaručená značka a očekávaná kvalita. Už mám třetí stroj této značky a všechny šlapou jak hodinky :)

• Jednoduchost
    • Menší problém ve vyšívacích nití - trhají se. A měla jsem menší problém hledání v návodu najít problém s došlou spodní nití - zpětný chod na místo přetržení nebo došlá spodní nit. Vyřešilo se to komunikací s kamarádkami na facebooku. V návodu jsem to nenašla.

Protože stroj používám velmi krátkou dobu, tak zatím nelze dost dobře stroj hodnotit. Jedinou nevýhodu vidím v trhání vrchní nitě.

12.15 kg
Kolenní páka
Informace o výběru patky podle zvoleného střihu
Polohování jehly
Kontrola přetržení horní nitě

Elektronické vyšívací stroje Janome MC 350 E jsou řízené počítačem a jsou určené výhradně pro vyšívání. Stroje Janome MC 350 E jsou vybavené volným ramenem, rotačním chapačem, automatickým navlékáním nitě, intuitivním barevným LCD displejem a USB připojením k PC. Vyšívací stroje MC 350 E nabízí kvalitu šití příznačnou pro stroje Janome, včetně vynikajících vyšívacích funkcí.

Důležité upozornění !!!! Prosím uvědomte si, že koupit  vyšívací stroj není jen o tomto stroji. To je jen polovina úspěchu. Ke kvalitní výšivce potřebujete mít hlavně komplexní služby a to jak poradit s vyšívacím programem, nejen ve výběru, ale hlavně se zpracováním výšivky v budoucnu. Vyšívací program si veberte v kategorii : Programy pro tvorbu výšivky   .  Dále potřebujete kvalitní vyšívací nitě a to například viskozové, které zaručí hezkou, lesklou plnobarevnou výšivku a nebudou se vám zbytečně trhat i při vyšších rychlostech, tyto naleznete v kategorii :  Vyšívací nitě.  Také potřebujete mít kvalitní podkladové materiály a to jak pro vyšívání písma, nebo pro výšivku, která vykrývá celou plochu. Ne každý vám totiž poradí, že špatně zvoleným podkladovým materiálem může dojít v budoucnu k deformaci výšivky, kdy je třeba písmo nečitelné, nebo se začne výšivka kroutit i s materiálem po vyprání, podkladové materiály najdete v kategorii: Podkladové střihací a trhací materiály.  Také byste měli vědět, že na froté ručníky, smyčkové tkaniny a úplety , se používají hydrofolie, aby stehy nepronikly do látky, čímž se výrazně zlepší kvalita výšivky a sníží se počet použitých stehů. Tyto materiály najdete v kategorii: Hydrofolie - vodou rozpustne folie .  Nebo, že malé výšivky, které nejdou přichytit do rámečku můžete dočasně přilepit a zpěvnit dočasným lepidlem, které najdete v kategiorii: Dočasná lepidla pro strojní výšivku a fixaci. A takto bychom mohli plynule přejít k  jehlám na různé materiály, jako je pletenina  s kulatou špičkou, jehly na kůži se špiškou pro výsek, které najdete v kategorii: Jehly pro vyšívací stroje atd. Prostě, vyšívání je radost, ale musíte vědět jak. Koupě vyšívacího stroje není koupě ledničky, nebo mixeru. Tyto informace a materiály vám nabídne pouze zkušený prodejce. Takže, nedívejte se jen na cenu, ale hlavně na služby.  Naše nabídka je nejen široká, ale nabízíme vám hlavně kvalitní servis vyšívacích strojů.

Hlavní funkce vyšívacího stroje Janome MC 350 E:

rotační chapač zlepšující systém vyšívání
    možnost vyšívání na volném ramenu (rukávy, nohavice apod.)
    automatický odstřih nitě
    intuitivní podsvícený LCD displej
    blokace startu stroje při chybě
    100 zabudovaných vzorů vyšívání
    3 typy písma
    systém umožňuje tvořit monogramy (2 a 3 písmenné)
    editace vzorů - otáčení, posouvání po ose x a y
    velká vnitřní paměť
    automatické navlékání nitě
    trasování vyšívaného vzoru
    výběr druhu vyšívací nitě
    kombinace vzorů, kopírování a vkládání vzorů
    zvětšení zobrazení vzoru
    změna velikosti vzoru 90% - 110%
    Technické parametry vyšívacího stroje Janome MC 350 E:
    rychlost šití 650 stehů za minutu
    vyšívací pole 200 x 140 mm
    kopírování vzorů z a do stroje pomocí USB
    kompatibilita s flash diskem

Základní příslušenství vyšívacího stroje Janome MC 350 E:

cívky
    štěteček
    přídavný kolík na špulku
    plstěná podložka kolíku
    stojan špulky
    malý a velký držák špulky
    nůžky, sada jehel
    2x šroubovák
    velký rámeček (se šablonou)
    standardní rámeček (se šablonou)
    kabel
    šablony (pro zabudované vzory)
    instruktážní video na CD
    český návod
    pedál a standardní příslušenství pro funkci stroje

• Stroj splnil moje očekávání

Viz pro

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• Nejlepší poměr cena - funkce

• Jednoduchost

• Jsem velice spokojená

Doporučuji všem švadlenkám!

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Zatím jsem nadšena. Šicí stroj mám jen 14 dnů, takže jsem všechno ještě nevyzkoušela.
    • Nemám žádná proti.

Zabývám se ručními pracemi od malička. V posledních letech šiju patchwork a chtěla jsem své výrobky ještě "vylepšit". Proto jsem si pořrídila tento vyšívací stroj. Zatím jsem ź něho nadšena, přestože jsem vše ještě nevyzkoušla.

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

S vyšívacím strojem jsem spokojená.

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• dva rámečky,možnost zvětšit nebo zmenšit výšivku přímo ve stroji a mnoho dalšího
    • o ničem nevím

jsem moc spokojena

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• je to kvalitní,tichý stroj se spoustou vychytávek, zatím jsem moc spokojena
    • nemám nic proti

Vlastnila jsem Janome 200, Janome 350 je tišší, má větší rámeček, odstřich nití a hlavně má kontrolu spodní nítě. Jsem moc spokojena a vřele doporučuji.