Janome ML 744

Overlock Janome 744 D Záruka 5 let zařazuje tuto značku mazi nejkvalitnější šicí stroje na světě. je 2,3,4-nitný overlock, který nabízí 7 druhů stehů a 9 šicích...
14 900 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Ráj šití

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 6 864 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka69 Kč95 % • 8 464 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 2 123 recenzíDalší informace

Druh šicího stroje
overlock
Overlockový steh

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Stroj šije od první chvíle skvěle. Jako začátečník oceňuji plynulou regulaci rychlosti šití. Vytknout se dá jen slabé světlo.

• , zakoupeno v Ráj šití

Srozumitelný a přesný návod i pro laika.

• , zakoupeno v Ráj šití

• Zdvih přítlačné patky je umístěn za jehelní tyčí,takže jej musím obsluhovat levou rukou,kterou jsem zvyklá si přidržovat látku.U svého starého overlocku jsem měla zdvih po pravé ruce.Je to jen o zvyku a naučení.

Overlock mám krátkou dobu,ale už při prvním šití jsem byla spokojena a dále se seznamuji s jeho dalšími možnostmi.Barevné označení pro navlíkání nití je velkou výhodou.Měla jsem toto i u svého starého overlocku.

Barva
Druh šicího stroje
overlock
Overlockový steh

Overlock Janome 744 D

Záruka 5 let zařazuje tuto značku mazi nejkvalitnější šicí stroje na světě.

je 2,3,4-nitný overlock, který nabízí 7 druhů stehů a 9 šicích programů. Je to nejkvalitnější overlock s celokovovým vnitřkem a velmi jednoduchou obsluhou. Overlock Janome 744D má snadné navlékání nití a volné rameno pro obšívání nohavic a rukávů. Je určen pro každou domácnost. Díky kvalitnímu zpracování dokážete šít profesionální stehy.

Šicí stroje Janome jsou špičkové stroje od japonského výrobce za vynikající cenu. Tyto stroje mají servisní cyklus a životnost několikanásobně delší, než jiné značky, více než 500 motohodin.
Vlastnosti overlocku Janome 744 D:

robustní kovová konstrukce zajišťující stabilní chod i při velkém zatížení
    silný výkon motorku-120 W
    maximální rychlost šití 1300 stehů/min
    elektronický spouštěč
    vestavěné kvalitní osvětlení 15 W
    7 overlockových a obšívacích stehů
    9 různých kombinací programů
    diferenciální transport zabraňuje načechrání a zvlnění materiálu
    počet nití-4, 3 nebo 2
    počet jehel-2 nebo 1
    možnost normálního nebo rolovacího lemování (usnadněné přepínání s pohyblivými vodítky a přesunutím trnu řetízku na stehové desce)
    možnost odpojení horního nože pro šití bez ořezu
    tvrzené ořezové nože pro delší životnost
    pomocný panel zobrazuje správné navlečení nití do stroje
    plynulá regulace napětí nití
    plynulá regulace délky stehu 1-5 mm
    nastavitelná šířka ořezu (šířka stehu) 3,1-5,1 mm
    plynulá regulace diferenciálního podávání 0,5-2,2
    plynulá regulace šířky ořezu šité látky
    regulace přítlaku patky pro šití různých materiálů v různém vrstvení
    ořez nití umístěný na krytu osvětlení a na patkové tyči
    praktická schránka na odřezky látky pro čisté pracoviště
    plně funkční design
    schránka na odřezky
    snadná údržba a mazání stroje
    český podrobný návod samozřejmostí

navlekač nití do jehel
    olej
    montažní deska-držák
    schránka na odřezky
    pedál a standartní příslušenství pro funkci stroje

Novinka - jediná značka šicích strojů v ČR a SK, která nabízí SERVIS DOOR TO DOOR - využijte této nabídky a zapomeňte na problémy s opravou v době záruky. V případě poruchy jednoduše zavoláte na servisní linku, sdělíte závadu a potom jen čekáte, kdy si stroj od vás vyzvedneme, opravíme a s malým dárkem pošleme zpět na vaši adresu. A to vše zdarma. Díky této službě ušetříte v případě problémů nemalé prostředky.

• , zakoupeno v Ráj šití

Srozumitelný a přesný návod i pro laika.

• , zakoupeno v šicí stroje Radovský

Koupeno na základě recenzí. Stroj přišel s navlečenými nitěmi z výroby, které slouží na navázání. Bohužel dvě to nevydržely, takže spodní kličkovač jsem navazovala podle návodu a šlo to poprvé hůře a po druhé už dobře. Vyzkoušeno na drobné šití. Musela jsem seřídit napětí nití. Stroj sedí na stole dobře, šije krásně a docela rychle. Na štítku Japan a výroba Polska. Jsem velmi spokojená, je to můj první overlock a řekla bych, že super :-)

• , zakoupeno v Ráj šití

• zatím zkouším a seznamuji se

• kvalitní stroj
    • snadné ovládání

• Silný stroj
    • Velmi pěkný design
    • Je to prostě špička
  • , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• kvalitní stroj, žádné čínské bakelitové chrastítko

nic

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

• Moje prvni zkusenost a overlockovy strojem. Sije krasne a relativne tise. Muzu jen doporucit.
    • Nenasla jsem zadne negativum.
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

• Mám jej krátce ale už teď mohu říct že jsem spokojená . Usnadní mi práci.