JUKI HZL F400

Multifunkční elektronický šicí stroj vysoce kvalitní konstrukce pro domácí šití. Díky průmyslové technologii Juki dokážete se strojem řady EXCEED ušít nejen nádherné quilty...
25 490 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Ráj šití

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 6 882 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 377 recenzíDalší informace

Počet stehů
Druh šicího stroje
elektronické

• , zakoupeno v Ráj šití

Ze stroje jsem nadšená, byť ho používám krátce... Šije citlivě, ovládání je dobře popsané v manuálu a je celkem intuitivní, takže se rychle zvyká...Hned jsem vyzkoušela výšivky a jsou krásně precizně vyšité. Funkce odstřihu je moc příjemná a i taková maličkost jako navíjení spodní cívky do detailu vychytaná a rychlá. Kolenní páka je bezva, při šití obloučků a detailů, kdy je třeba látku často pootáčet, ušetří hodně času a námahy...Rovněž mě hodně baví možnost k jakémukoliv stehu zvolit funkci automatického zapošití na začátku i konci šití plus na konci se i sama odstřihne nit. Potěšilo mě i to, že na stroj pasují patky z mého předchozího mechanického stroje, takže i při případném dokupování dalších budu moct sáhnout po univerzálních kompatibilních typech... Stroj mám krátkou dobu (pár dní), tak jsem nevyzkoušela všechno, co stroj dokáže, ale zatím je vše perfektní!

Naprostá spokojenost

• , zakoupeno v šicí stroje Radovský

Kvalitní zpraconání, velká množnost volby stehů.
    Krásné knoflíkové dírky i v úpletu.
    Odstřih nitě pomocí nožního pedálu.
    Blokové podávání super.
    Se strojem se ještě seznamuji :)

Světlo
Počet stehů
Druh šicího stroje
elektronické

BLOKOVÝ PODAVAČ

Pro dosažení pěkných švů a vynikajícího výkonu zavedla firma JUKI blokový systém podávání. Tradiční podavač vykonává eliptický pohyb. Blokový podavač oproti tomu pohybuje zoubky po dráze obdélníku. Tím se eliminuje shrnování a klouzání látky. Tento přesný systém podávání zaručuje špičkovou kvalitu stehu na všech látkách od nejtenších po nejsilnější.

VELKÝ PRACOVNÍ PROSTOR

Stroje řady HZL-F mají velký prostor vpravo od jehly a s přídavným stolkem poskytují pohodlí při práci s velkými projekty.

AUTOMATICKÝ ODSTŘIH NITĚ

Umožňuje snadné a rychlé navlečení jehly.

SNADNÉ NAVÍJENÍ A RYCHLÁ PŘÍPRAVA SPODNÍ NITĚ

Spodní nit navíjí nezávislý motor. Příprava spodní nitě je velmi snadná. Stačí se řídit pokyny a spodní nit nemusíte vytahovat.

NASTAVENÍ PŘÍTLAKU PATKY

Přítla patky můžete přizpůsobit druhu látky a tak dosáhnout těch nejlepších výsledků.

OSVĚTLENÍ LED

Práci usnadňuje ozáření  pracovní plochy LED diodami

KOLENNÍ PÁKA

Přítlačnou patku můžete zvedat kolenní pákou. Zdvih patky při použití kolenní páky je až 12 mm.

OVLÁDACÍ PEDÁL S FUNKCÍ ODSTŘIHU NITÍ

U strojů řady HZL - F můžete odstřihávat horní i spodní nit  sešlápnutím spodního konce pedálu ( pod patou). S touto funkcí se můžete plně soustředit na svůj projekt a odstřihávat nitě automaticky. Tato funkce je programovatelná.

KNOFLÍKOVÉ DÍRKY PRŮMYSLOVÉ KVALITY

Stroje řady HZL - F využívají jedinečné senzorové metody kšití dokonalých knoflíových dírek bez ohledu na druh látky a počet vrstev.

NASTAVENÍ ŠÍŘKY OTVORU KNOFLÍKOVÉ DÍRKY

Šířku otvoru knoflíkové dírky můžete nyní nastavit ve třech krocích.

VÝKONNÉ PODÁVÁNÍ

Stroje řady HZL-F mají výkonné podávání díky zoubkům ze speciální oceli a vylepšené konstrukci přítlačné patky. Snadno si poradíte i se silnými látkami, například při lemování džín!

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Standartní přítlačná patka

Přítlačná patka pro knoflíkové dírky

Overloková přítlačná patka

Zipová patka

Patka pro slepý steh

Přítlačná patka na ruční šití knoflíkových dírek

Šroubovák

Quiltovací přítlačná patka

PŘÍSLUŠENSTVÍ K DOKOUPENÍ

Přídavný stolek

Quiltovací patka průhledná

Přítlačná patka pro našívání  šňůrek a vyšívání

Quiltovací patka otevřená

Aplikační patka otevřená

Přítlačná patka pro našívání šikmého proužku

Přítlačná patka pro našívání korálků

Otevřená přítlačná patka

Přítlačná patka pro patchwork

Přítlačná patka pro šití podle okraje

TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozměry  445(š) x 157(v) x 106(h)

Hmotnost  9,8 kg

Naprostá spokojenost

• , zakoupeno v šicí stroje Radovský

Kvalitní zpraconání, velká množnost volby stehů.
    Krásné knoflíkové dírky i v úpletu.
    Odstřih nitě pomocí nožního pedálu.
    Blokové podávání super.
    Se strojem se ještě seznamuji :)

• Spolehlivost
  • , zakoupeno v Ráj šití

• Šicí stroj mám krátce na to abych ho hodnotila, ale užívám si ho od první chvíle. Je to nová dimenze šití. Je spolehlivý, ovládání je jednoduché. Návod čitelný, přehledný. Jsem nadmíru spokojena.
    • pouze 2-letá záruka
  • , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

Naprosto splňuje veškerá očekávání! Je to již můj druhý stroj (přecházím od úplně základního typu)

Plusy: tichý chod, spousta druhů stehů, skvělá funkce úpravy rychlosti šití, při zastavení šití se jehla vždy zastaví v látce, odstřih nitě, ... - za mě úplná paráda!

Mínusy - zatím nic

• skvělá mašina
    • hledala jsme náhradu za svou 25 let starou švýcarskou mechanickou celokovovou BERNETTE 370, tak snad se to povedlo
    • je to elektronický šicí stroj - doufám, že to není nevýhoda vzhledem k životnosti
    • velký výběr stehů a příslušenství
    • automatický odstřih nitě
    • kolenní páka
    • polohování jehly
    • tichý provoz
    • pedál má dvě funkce - šití a odstřih - ten je volitelný
    • váha - je těžší než předchozí BERNETTE, ale vzhledem ke kvalitě provedení je to jasné

Skvělá mašina, prostě japonec

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• Proto jsem si tento stroj vybrala a koupila - skvělé funkce jako např. navlékač jehly, odstřih nitě, kolenní páka, automatické cívkování spodní nitě, průhledný kryt cívky - kontrola množství nití na cívce, patky označené písmeny atd.
    • Jednoduché nastavení a programování přes displej stroje. Přehledně a srozumitelně zpracovaný a přeložený manuál.
    • Český manuál by si zasloužil být svázaný (spirála, kroužky).
    • Tak jak je dodávaný (štos papírů v plastové kapse) odpovídá spíše šicímu stroji zakoupeného v supermarketu.
    • Je to detail, ale pro zákazníka, který kupuje značku, je důležitý.

Jednoduchost obsluhy, spousta vychytávek, programů a přídavného zařízení staví tento produkt na špičku mezi výrobci šicích strojů.
    Tento stroj, určený pro domácí šití, je určitě vhodný pro kreativní a komfortní vzorování a realizaci vlastních nápadů.
    S průmyslovou Jukinou mám letité zkušenosti a myslím, že domácí verze průmyslového stroje se velice vydařila.
    Se svojí volbou jsem spokojená.

• , zakoupeno v Ráj šití

• Splňuje očekávání ve vysokém standardu.

Potřeba kvality, spolehlivosti a konfortu v jednom výrobku.