Lucznik 820

Mechanické
Počet stehů
Druh šicího stroje
coverlock

Coverlock Lucznik 820 D - D3 3-nitný 2-jehlový coverlock Lucznik 820 D - D3 je určený pro domácí použití. Coverlock vytváří profesionální zakončení spodem krycím neboli prádlovým stehem. Tento steh se používá např. na zakončení délky triček, prádla apod. především u pružných materiálů. Druhým typem stehu nabízeným coverlockem je šití řetízkovým stehem. K základní výbavě coverlocku Lucznik 820 D - D3 patří diferenciální podávání, volné rameno, přehledné barevné značení drah nití pro snadné navlékání, plynule nastavitelná délka stehu atd. Coverlock je rovněž vybaven přísavkami, které bezpečně drží tento speciální šicí stroj na podložce a zabraňují pohybu stroje.

Hlavní funkce coverlocku: \* Počet nití 3 nebo 2 \* Počet jehel 2 nebo 1 \* Řetízkový steh \* Spodem krycí 3-nitný (prádlový) steh \* Barevné značení drah nití umožňující snadnější navlékání \* Šití a ukončování pružných strečových a elastických materiálů \* Plynulá regulace délky stehu, rozmezí 1 až 4 mm \* Plynulá regulace diferenciálního podávání, rozmezí 0,77 až 2,00 \* Volné rameno sloužící k urychlení šití a usnadnění manipulace s materiálem \* Přihrádka k uložení příslušenství \* Přísavky zabraňující pohybu na spodní straně stroje

Technické údaje: \* Nastavitelná šířka stehu 3,0 mm - 4,5 mm (jehly vpravo); 4,5 mm - 5,2 mm (jehla vlevo) \* Nastavitelná délka stehu až 4,0 mm

• \* Zdvih patky: 4.0 mm
  • \* Diferenciál: 0,77 - 2,0
  • \* Výkon: 90W (+ 15 W žárovka)
  • \* Rychlost šití : 1200 ot / min
  • \* Frekvence : 50/60Hz
  • \* Jehly: ELx705 80 a 90
  • \* Hmotnost netto: 7 kg
  • \* Hmotnost brutto: 9,5 kg

Příslušenství: \* 2 šroubováky \* Pinzeta \* Štěteček a párač v jednom \* 3 držáky špulek nití \* 3 jehly \* Vodítko \* Olejnička (dodáváno bez oleje) \* Měkký plastový kryt \* Český manuál

• , zakoupeno v electro-room.cz

• ok

• PRO POTŘEBY DOMÁCÍHO ŠITÍ, PLNĚ DOSTAČUJÍCÍ
    • ZATÍM JSEM NIC NEOBJEVILA

DOPORUČUJI

• Nemoderní zastaralý

jsou lepší ale dražší stroje

• Srovnání cena a výkon bezvadné
    • Spolehlivý pracant. :-)

Tento coverlock vlastním již téměř dva roky a je to opravdu spolehlivý pracant. Funguje dobře, ve srovnání cena a výkon odpovídá. Tento stroj je opravdu kvalitní, za celou dobu neměl jediný problém a to šiji téměř každý den.

U Ráje šití ráda nakupuji. Vždy mi dobře poradí, jsou to velmi milé dámy, vždy se mohu spolehnout na profesionální přístup a velmi milé jednání.

Rozhodně mohu jen doporučit jak výrobek tak velmi mile jednání, spolehlivost a profesionální přístup

Ráda se do tohoto obchodu vracim...

• ANO

jSEM VELMI SPOKOJENÁ

• , zakoupeno v Ráj šití

Stroj jsem si přála a jsem ráda, že ho mám....

• , zakoupeno v Ráj šití

• Potřebovala jsem dvoujehlový šicí stroj na šití délek u pružných materiálů.Tento mé požadavky splnil

Jsem spokojená ,všem doporučuji

• , zakoupeno v Ráj šití

jsem spokojena,protože plní účel kvůli kterému jsem si ho koupila.