LUCZNIK Laura 555

Šicí stroj Lucznik 555 Laura je šicí stroj určený pro domácí použití. Šicí stroje Lucznik Laura jsou šicí stroje vybavené 36-ti šicími programy, kovovými částmi, celokovovým...
3 500 Kč

mechanické

Jednoduchá obsluha , hned mi stroj padl do ruky, příjemné šití

• je velmi levný a hezky šije i na slabém materiálu
    • se silnějšími látkami má velký problém,šije na místě

pro začínající švadleny je postačující,má spoustu programů,ale není určen na šití pevnějších materiálů,jak uvádí.Nejdřív jsem myslela,že ho vrátím,protože mi dlouho nešlo zastrčit zástrčku do stroje.Jinak odpovídá ceně.

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Produkt je kvalitní,jsem spokojen .

5.6 kg
Příkon
70 W
Druh šicího stroje
mechanické

Šicí stroj Lucznik 555 Laura je šicí stroj určený pro domácí použití.

Šicí stroje Lucznik Laura jsou šicí stroje vybavené 36-ti šicími programy, kovovými částmi, celokovovým kyvným CB chapačem, volným ramenem pro šití manžet, rukávů a nohavic, 4 overlockovými stehy a úsporným LED osvětlením, 4-krokovou knoflíkovou dírkou. Šicí stroje umožňují plynulou regulaci šířky i délky stehu, přišívání knoflíků, možnost šití dvojjehlou – dekorativní šití. Šicí stroj je vybaven regulovatelným přítlakem patky v závislosti na tloušťce materiálu, ořezem nitě. Užitečná je rovněž funkce navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím systému navíjení po jejím naplnění a řadou dalších užitečných funkcí.

Šicí stroje umožňují šití přímým rovným stehem, zakončování lemů krytým stehem a overlockovými stehy, slepé podšívání lemů a okrajů krytým stehem, šití zipů atd. Stroj je vhodný i pro šití více vrstev rifloviny.

Hlavní funkce : 36  programů

Celokovový kyvný CB chapač

Volné rameno 4-krokové poloautomatické obšívání dírky  4 overlockové stehy

Plynulá regulace délky stehu

Plynulá regulace šířky stehu

Regulovaný přítlak patky v závislosti na tloušťce látky

Ořez nitě na těle stroje i na patkové tyči

Vysoké zvednutí patky - umožňuje šití několika vrstev materiálu

Funkce zpětného šití

Zabudovaný napínač horní nitě

Úsporné LED osvětlení

Možnost šití dvojjehlou – dekorativní šití

Plynulá regulace rychlosti šití

Navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím navíjení po jejím naplnění

Vypínač světla

Šití materiálů – od lehkých (tyl, šifónová krajka, žoržet) přes středně těžké (tvíd, plátno) až po těžké materiály (plášťové tkaniny, riflovinu).

Velmi snadná obsluha vč. navlékání

Pohodlné čištění a mazání stroje

Stehy, které nabízí tyto šicí stroje:

Šití rovným stehem

Zakončování lemů – slepý steh, overlockové stehy

Slepé podšívání lemů – slepý steh

Všívání zipů – slepý steh

Všívání gumy, opravy, zpevňování látky, šití povlečení – elastický steh

Šití elastických materiálů – jednoduchý trojitý steh

Lemování a sešívání látky – overlockový steh

Trikotový steh – ideální pro plisování, řasení, lemování, přišívání krajek

Lemování a sešívání látky – lemovací steh šikmý

Steh větvičkový – ideální pro vyšíván

Steh saténový (zhuštěný klikatý steh) – dekorativní šití

Technické údaje :

Robustní kovová konstrukce, v šicím mechanismu jsou nadstandardně často použity kovové části, vnější části stroje jsou plastové

• Jehelní systém: 130/705 H
  • Výkon motoru: 70 W
  • Váha netto: 5,6 kg
  • Váha brutto: 7 kg
  • Délka stehu: 0-4 mm (délka zpětného stehu do 2,5 mm)
  • Šířka stehu: 0-5 mm

Kryt podavače

Olejnička

Vodítko 3 šroubováčky

Sada 3 jehel 4 cívky

Patky pro šicí stroje obsažené ve stroji:

• patka standardní
  • patka pro přišívání zipů
  • patka pro šití knoflíkových dírek

Nožní spouštěč

Počet stehů 16 22 22 38 22 33 33 36

Navlékač nitě do jehly

Knoflíková dírka

Počet patek v příslušenství 2 4 4 4 4 3 3 3

Délka stehu pevná nastavitelná nastavitelná nastavitelná nastavitelná nastavitelná nastavitelná nastavitelná

Délka stehu max 4.00 mm 4.00 mm 4.00 mm 4.00 mm 4.00 mm 4.00 mm 4.00 mm 4.00 mm

Šírka stehu pevná pevná pevná pevná pevná nastavitelná nastavitelná nastavitelná

Šírka stehu max 5 mm 5 mm 5 mm 5 mm 5 mm 5 mm 5 mm 5 mm

Šití dvojjehlou ano ano ano ano ano ano ano ano

Druhy stehů

Rozšiřující stolek

Ponorné zoubky nelze

Osvětlení

Regulace přítlaku patky

Ano

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Jednoduchá obsluha , hned mi stroj padl do ruky, příjemné šití

• je velmi levný a hezky šije i na slabém materiálu
    • se silnějšími látkami má velký problém,šije na místě

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Produkt je kvalitní,jsem spokojen .

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Ráj šití

Jsem zvyklá na stroje Lucznik, takže jsem spokojená...
    Je tichý a dobře se na něm šije...

• , zakoupeno v Ráj šití

Produkt má odpovídající kvalitu, jsem spokojená.

• , zakoupeno v Ráj šití

jsem spokojena ze šicím strojem ,doporučuji

• , zakoupeno v Ráj šití

má všechny funkce, které jsme požadovali pro stroj na domácí opravy oděvů a menší šití.
    Asi by se dal za stejné peníze koupit lepší, nebo možná by nám stačil méně vybavený model, ale to bychom se mohli rozhodovat ještě teď.

• tichý, spolehlivý
    • plastový

vřele doporučuji

• , zakoupeno v Ráj šití

• Opravdu programově nadupaný stroj, možnost dokoupení mnoha dalšího příslušenství. Cenově dostupný, na domácí použití zcela vyhovující.
    • Slabší osvětlení.
    • Slabší výkon na prošití více vrstev.
    • Nelze dokoupit přídavný stolek, tedy alespoň jsem na něj v obchodě nenarazila.

Mám po mamince starou šlapací Minervu, která prošije i koberec, ale chybí ji mnoho dalších funkcí, kterými jsou vybaveny nové stroje, z tohoto důvodu jsem zakoupila Lucznik Laura 555. Stroj mám krátkou dobu, prozatím se sním seznamuji, nemám vyzkoušeny všechny funkce, které stroj nabízí.

• , zakoupeno v Ráj šití

je lehký , ovládání srozumitelné , český návod velmi podrobný ,šije skvěle ,jsem velmi spokojená