Pfaff Ambition 1.0

Kolenní páka
Polohování jehly
Kontrola přetržení horní nitě

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

Zatím se seznamuji,ale jsem spokojená.

• , zakoupeno v Ráj šití

Zatím mám stroj krátce, ale s tím, co jsem šila jsem maximálně spokojená. Stroj je uživatelsky velmi příjemný. Vybrala jsem si ho především kvůli systému IDT podávání, dobře se na něm šijí jemné i silnější látky.

• , zakoupeno v Ráj šití

• Zatím zkouším...Snadná obsluha, intuitivní ovládání, tichý chod, poloha jehly v látce, zapošívání, napětí nití...... Doposud jsem šila na mechanických strojích, takže přechod na elektroniku je jako vstup do jiné dimenze - v tom pozitivním smyslu.
    • Displey nemá češtinu. Na štěstí je vše jednoduché, takže není zapotřebí.

Jednoznačně doporučuji.

Možnost šití bez pedálu
Kolenní páka
Polohování jehly
Kontrola přetržení horní nitě

šicí stroj Pfaff, šicí stroje Pfaff Nová řada elektronických šicích strojů Pfaff Ambition s velkým prostorem pro šití a extra dlouhým volným ramenem (200mm od jehly k ramenu). Pfaff Ambition má také vylepšený dvojí IDT systém - pro rovnoměrný posuv látky shora i zespodu a až 7mm široké stehy. Pfaff Ambition má navíc nové dvojité LED osvětlení, regulaci rychlosti šití přímo na stroji, tlačítko START/STOP - šití bez pedálu a tlačítko pro polohu jehly nahoře/dole.

U tohoto stroje platí Garance nejnižší ceny!.

Vlastnosti stroje: 136 programů, základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací, ozdobné 2x abecedních fontů pro vyšívání monogramů

Plnoautomatické šití knoflíkových dírek v jediném kroku s jemnou regulací hustoty i šířky stehu

IDT System - horní podávání u patky, pro velmi slabé materiály

Velký nový podsvícený LCD displej se všemi infomacemi volné rameno pro šití rukávů a nohavic

Programovatelné zastavení jehly nahoře/dole

Tichý chod motoru

Robustní kovová konstrukce zaručuje stabilní chod  5ti násobné osvětlení LED - vynikající osvětlení celé délky ramena a šicí plochy

Elektronický spouštěč s možností „krokování“ po jednotlivém stehu

Posuvný regulátor koncové rychlosti šití přímo na stroji horizontální chapač v perfektním provedení

Tlačítko START/STOP - šití bez pedálu

Jednoduchá výměna šicí patky – rychloupínací systém SYSTÉM MATIC

Extra vysoký zdvih patky – pohodlné vkládání i vysokých vrstev látky

Regulace přítlaku na patku – využijete při šití různých materiálů v různém vrstvení

Tlačítko polohování jehly – stroj zastaví vždy s jehlou v horní nebo dolní poloze

Tlačítko automatického zapošití - ryglování

Tlačítko zpětného šití

Plynulá regulace délky a šířky stehu

Integrovaný navlékač niti – bezproblémové navlečení niti do očka jehly

Přišívání knoflíků

Elektronický spouštěč – umožní jemnou regulaci rychlosti šití a stabilitu síly vpichu jehly

Možnost šití dvojjehlou – efektní ozdobné šití

Zjednodušený systém navlékání nití

Prošití více než 8 vrstev džínoviny – s kvalitní jehlou prošijete vše

Extra silný vpich jehly

Automatika navíjení cívky spodní nitě

Ponoření podavače – šití ve vyšívacím rámečku (bez podavače), látání, přišívání knoflíků

Speciální 8-řadý SFS system oddělený podavač pro kvalitní bezproblémové podávání materiálu

Příslušenství:

Standardní patka

Patka 1A pro ozdobné stehy s IDT

Patka 2A pro ozdobné stehy

Patka 3 pro slepý steh se sytémem IDT

Zipová patka 4 se systémem IDT

Patka pro šití knoflíkové dírky v jediném kroku cívky spodní nitě (5ks) vodítko okraje pevný kryt pomocný kolík, jehly, ovládací pedál, šíťová šňůra,  šroubováky a další standardní příslušenství

Srovnávací tabulka   ambition 2.0 ambition 1.0

Přídavný kolík horní nitě * *

Odkládací přihrádka * *

Volitelné příslušenství * *

• , zakoupeno v NEJ Šicí stroje

Zatím se seznamuji,ale jsem spokojená.

• , zakoupeno v Ráj šití

• Displey nemá češtinu. Na štěstí je vše jednoduché, takže není zapotřebí.

Jednoznačně doporučuji.

• Stroj mohu jen doporučit. Šije se mi s ním výborně.
    • - má horní podavač
    • - lze nastavit přítlak patky
    • - je tichý
    • - má dostatečné osvětlení
    • - obsluha intuitivní
  • , zakoupeno v Ráj šití

Jsem švadlena OSVČ tak spokojenost.

• , zakoupeno v sici-stroje.eu

Tradice, spolehlivost, kvalita.

• , zakoupeno v Ráj šití

• není to šicí stroj, ale sen :-)
    • Neskutečné funkce, ovládání jednoduché, intuitivní, stroj vám i sám napíše jakou patku máte použít - patky jsou přehledně označené.

pokud hledáte dobrý moderní šicí stroj tak doporučuji. Konkrétní typ Pfaff si vyberte podle funkcí, které budete využívat :-)

• , zakoupeno v Ráj šití

• Stroj mám krátce, zatím jsem spokojená.

Kvalita

• , zakoupeno v Šicí centrum Haišman

• Skvělý stroj za dobrou cenu

s tímto produktem jsem velice spokojena,doporučuji všem kdo chce stroj též na širší využití.

• , zakoupeno v Šicí centrum

• jsem spokojená šije velmi dobře
    • chybí odstřižení nitě a rychlé zapošití tzv. zpátečka

pro to co šiju je dobrý