Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím

Filtrování:
Vyberte filtry



Heureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Nejlevnější nabídky Pfaff Creative 1.5

Další nabídky obchodů (3)

Pfaff Creative 1.5 - Specifikace

Výrobce

Pfaff

opravit

Barva

bílá/červená

opravit

Hmotnost

13 kg

opravit

Počet programů

Počet programů

150

opravit

Světlo

Světlo

ano

opravit

Šicí stroj a vyšívací stroj se zabudovaným  IDT podáváním má české MENU ovládání, perfektní český návod. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 1.5 je kombinací šicího a vyšívacího stroje s velikostí vyšívací plochy 240 x 150 mm. Tento stroj je jedinečný oproti jiným značkám zabudovaným systémem horního podávání IDT. Tento velmi bohatě vybavený stroj nabízí 150 šicích programů, 2 typy abecedy, 101 vyšívacích vzorů, automatický odstřih nitě. Součástí je SW, který umožňuje vytvářet vlastní stehy ve vašem PC s následným uložením do paměti stroje. Vzory i stehy lze jednoduše otáčet v krocích i po 1 stupni. Součástí stroje je vyšívací agregát. Jedná se o přídavnou část, která rozšíří pracovní plochu, umožní uchycení vyšívacího rámečku i vyšívání. Bez vyšívacího agregátu na stroji nelze...

celá specifikace

Recenze Pfaff Creative 1.5

Ověřený zákazník Šicí centrum

Ověřený zákazník

Přidáno: 13. srpna 2019

Zakoupeno v Šicí centrum

100%

Doporučuje produkt

Zatím mám stroj krátce ale proti původním strojům je perfektní

Ověřený zákazník Šicí centrum

Milan

Přidáno: 20. května 2019

Zakoupeno v Šicí centrum

100%

Doporučuje produkt
 • Robustní, celkem velký šicí stroj
 • horní podávání
 • silný motor
 • vysoká kvalita šicích a vyšívacích stehů
 • vyšívací plocha 240 mm x 150 mm
 • nastavení přítlaku patky
 • automatické napětí horní nitě
 • příslušenství Pfaff je obvykle dražší
 • jen jedna paměť na sekvence stehů

Koupen pro manželku, pomáhám ji s úpravou výšivek v PC.
Jde o robustně stavěný stroj (pěkných 10kg bez vyšívací jednotky) s velkou pracovní plochou ve všech směrech, z toho napravo od jehly 20cm.
Překvapil opravdu luxusní návod v ČJ.
Je zbytečné vypisovat všechny funkce které má když jsou popsané ve specifikaci stroje, stačí napsat že má vše co by měl stroj vyšší třídy mít. Že je vhodný pro kreativní šití je jasné už z jeho názvu, zbývá dodat že je bezvadný i pro běžné domácí šití čehokoli. Základní šicí stroj není jen držák na vyšívací jednotku ale plnohodnotný velký šicí stroj se silným motorem, origo horním podáváním a schopností prošívat i silnější materiály.
Důležité je že kvalita šicích i vyšívacích stehů je výborná. Výběr ze 150 stehů + abeceda a čísla / 101 výšivek je více než dostatečný a další vyšívací vzory lze stáhnout z netu.
Dodávaný software pro PC mimo jiné dokonce umí i zkonvertovat stažený vyšívací vzor v jiném, nepoužitelném formátu, na použitelný VP3!
Díky českému menu na displeji se stroj dobře ovládá a nastavuje a i nezkušenému ulehčuje první kroky ve vyšívacím režimu (ideálně s návodem v ruce) a tak z počátečních obav je nakonec vyšívání opravdová zábava a radost.
Nějaká drobná chybka se také najde ale jak píšu "drobná".
Pouze jedna paměť na sekvenci 60 stehů znamená že si nezapamatuje samostatně 4-5 jmen členů domácnosti do samostatných pamětí ale jen jedno, další bude nutné vždy vypsat na displeji, ale jde to lehce.
Díky celkem robustní hlavě stroje nad jehlou je možné nechtěně drcnout do tlačítka zpětné šití a stroj pak najednou dělá něco co jsme nechtěli.
Nerad kupuji věci které se pyšní přízviskem 2v1 nebo 3v1 protože obvykle neumí nic pořádně, pro tento stroj to ale neplatí, je to parádní multifunkční stroj který je díky velkému poklesu ceny od počátku prodeje zajímavým konkurentem v základní třídě šicích a vyšívacích strojů které v současnosti poměrem výkon/cena převyšuje.
Doufáme že bude stejně odolný a trvanlivý jako náš 25 let starý Pfaff který stále ještě funguje ale teď už půjde do "důchodu", jeho hmotnost a robustnost tomu nasvědčuje.
Samozřejmě přechod ze starého mechanického na nový elektronický není úplně jednoduchý ale po důkladnějším "seznámení" už zpět cesta nevede.
Stroj je bezvadný pro všechny ty co se nebojí a chtějí zkusit vše od běžného šití čehokoli (pro rodinu, děti) chtějí vyzkoušet i tvůrčí kreativní věci, dekorativní šití jako patchwork, quilt a vyšívání na oblečení, u nás hlavně dětské.
Pro toho kdo ví že vyšívání - výšivky nebude používat je stroj zbytečný, stačí koupit pouze kvalitní šicí stroj a ještě ušetřit nějaké peníze.
Výhoda je, že internetových videí a to firemních Pfaff od SewingMastery, nebo přímo HeirloomCreationss s názornými ukázkami obsluhy stroje krok po kroku je mnoho, což pomáhá ke zvládnutí ovládání stroje a kde také můžete vidět co vše a jak to stroj zvládá, sice v AJ ale i tak je vše vidět.
A pokud koupíte u Šicí Centrum Radovský tak dostanete nadstandartní 3-letou záruku a ještě dárek v podobě vyšívacích potřeb pro začátek .

Ověřený zákazník Šicí stroje shop

Ověřený zákazník

Přidáno: 18. května 2019

Zakoupeno v Šicí stroje shop

100%

Doporučuje produkt
 • spokojenost

Ověřený zákazník Šicí stroje shop

kalicka

Přidáno: 5. března 2019

Zakoupeno v Šicí stroje shop

100%

Doporučuje produkt

Velká spokojenost a neutuchající nadšení

Ověřený zákazník Ráj šití

Markéta

Přidáno: 23. prosince 2018

Zakoupeno v Ráj šití

100%

Doporučuje produkt
 • Tichý, intuitivní ovládání, mnoho funkcí, které jsem ještě nestihla vyzkoušet.

» Všechny recenze produktu (7)

Vývoj ceny Pfaff Creative 1.5

Můžete koupit ve 7 slovenských obchodech: Pfaff Creative 1.5 od 746 € (19 030 Kč)