Singer 14 T 970C

2, 3 a 4-nitný 3-jehlový coverlock určený pro domácí použití. Coverlocky slouží ke zkracování délek spodem krycím a řetízkovým stehem. ...
10 502 Kč
Garantovaný nákup z TonerPartner

Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 288 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 14 750 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma98 % • 10 710 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 3 500 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč96 % • 8 542 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 134 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 47 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč97 % • 10 394 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 47 754 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 10 883 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 9 356 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 721 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 13 113 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 12 984 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma97 % • 2 693 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 3 639 recenzíDalší informace

105 W
Druh šicího stroje
coverlock

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

Koupila jsem na základě dobrou zkušeností se značkou Singer (mám rovnosteh a overlock cca 25 let, naprosto bez závad a problémů), a dále na základě dobrých recenzí tohoto coverlocku v Česku i v zahraničí. Překvapil mne tím, že není tak moc citlivý na kvalitu nití (u ostatních značek s tím bývají problémy), Singer prostě šije se vším, co navléknu :), prošije i silnější materiály bez problémů (denim), není až tak hlučný, jak jsem čekala, šije hezky už od prvního stehu, nevynechává stehy, je jednoduchý na navlečení (naprosto blbuvzdorné :)). Dá se k němu dokoupit sada patek, to určitě doporučuji, zjednoduší to práci. Z obchodu mi přišel navlečený a nastavený, okamžitě jsem mohla začít šít. Doporučuji pořádně nastudovat návod. Jen je potřeba si zvyknout na opačný směr při spouštění patky - páčka dolů je patka nahoru :)

• , zakoupeno v Elektrochram

Příkon
105 W
Druh šicího stroje
coverlock

2, 3 a 4-nitný 3-jehlový coverlock určený pro domácí použití. Coverlocky slouží ke zkracování délek spodem krycím a řetízkovým stehem. Vybaven diferenciálním podáváním s možností regulace v rozmezí 0,6 až 2,0, velkým pracovním prostorem vpravo od jehly a přehledným barevným značením navlékacích drah nití. Maximální rychlost šití na tomto coverlocku je až 1100 stehů za minutu. Na stroji lze regulovat délku stehu od 1 do 5 mm.

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• , zakoupeno v Elektrochram

• Kvalitnější - profesionální zhotovení ušitého výrobku z úpletu

• prostě paráda

• super

Kvalitní šicí stroj

• Jsem spokojena
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

• Výrobek je perfektně popsán a dle návodu a popisu přesně odpovídá skutečnému stavu. Hlučnost je stejná jako u owerlocku. Popis navlékání nití a smyčkovače je zcela jednoduché a přehledné a má dobře vyřešený přítlak patky.

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Cenově přijatelný pro domácí využití.

Výborný

Jsem spokojená