Singer SMC 1507

Vyšívací stroj

ještě jsem stroj nemohl využít

• Skvělý, splnil očekávání, jednoduchý návod i použití

• Jednoduchý na obsluhu

Slabý výkon neprošije 3 silnější vrstvy látky . Často trhá nítě a cuchá je. A nebo jsme jenom blbí a neumíme ho používat .

Barva
vyšívací
Overlockový steh
Šití dvojjehlou
Vyšívací stroj

Je domácí šicí stroj vhodný pro začátečníky na občasné šití. Tento stroj má 8 programů, 4-krokovou knoflíkovou dírku, nastavitelnou délku stehu, kyvný CB chapač, volné rameno, nastavitelný přítlak patky a snadné navlékání. Základní šicí stroj pro šití běžných materiálů, vhodný jak pro začátečníky tak i pro ty, kteří umí šít, ale nešijí tak často.

• 7  druhů stehů (základní, dekorativní, pružné)
  • plynulá regulace délky stehu
  • 4-krokové šití knoflíkových dírek
  • možnost šití dvojjehlou
  • zpětný chod pro zapošití
  • volné rameno
  • bohaté příslušenství
  • věstavné osvětlení

3zákazníci nedoporučují produkt

ještě jsem stroj nemohl využít

• Skvělý, splnil očekávání, jednoduchý návod i použití

• Jednoduchý na obsluhu

• , zakoupeno v MALL.CZ

pro jednoduché šití roušek ideální

• , zakoupeno v Singer

Líbí se mi ovládání. Při pomalém šití trochu skáče po stole, při rychlejším to mizí. Stroj šije dobře.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem maximálně spokojena. Stroj šije velmi rychle. Určitě ho doporučuji všem kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Jsem začátečník ale při druhém šití na stroji jsem si na něj hned zvykla a za jiný už bych ho neměnila.

• , zakoupeno v Singer

• Jednoduchá mašinka
    • zatím se nic neprojevilo

Když nám nový šicí stroj přišel , byl jsem překvapený svou jednoduchostí , trochu na mě působil jako dětská hračka .
    Je opravdu jednoduchý a i když jsem toho moc před tím nenašil přišlo mě to jednoduché jak navlékání nitě , tak i navíjení nových cívek .
    Šije dobře i tahavější látku docela dobře napne .

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Láme jehly jako o závod! Je to křáp!

• , zakoupeno v MALL.CZ

Skvělý pro začátečníky, na jednoduché domácí šití. Srozumitelný a přehledný návod v ČJ je součástí dodávky, nebylo nutno stahovat z internetu. Základní příslušenství ve výbavě. Nový "domácí mazlíček".

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Se vším jsem plně spokojena, stroj vyhovuje mým potřebám, doporučuji dále... Balení stroje, i příslušenství hodnotím na výbornou.