TEXI BALLERINA

TEXI BALERINA Tento šicí stroj je absolutní špičkou mezi šicími stroji. Design, který je přizpůsoben pro každého je spolu s elektronickými funkcemi tím nejlepším co na...
13 999 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma18 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka69 Kč95 % • 8 463 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 43 recenzíDalší informace

Přišívání knoflíků
Kontrola přetržení horní nitě
Plynulá regulace délky stehu

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Zatím v pohodě. Ukáže čas.

• stroj je krásný, mohutnější
    • velice rychle nastavení programu šití
    • příjemný na šití

velice příjemný stroj a rychle nastavení programu ,jsem velice spokojena ,žádný hluk jak píšou některé recenze ,je tichší než muj předešlý stroj jsem spokojná ,uvidíme jak vyzkouším déle

• , zakoupeno v Ráj šití

• Zatím jen zkouším mám ho krádce.
    • zatím nic

Zkouším stroj mám krádce. Vypadá krásně je velký a těžší , žádný chrastítko . Jsem moc ráda , že jsem si vybrala právě této stroj.

Barva
Přišívání knoflíků
Kontrola přetržení horní nitě
Plynulá regulace délky stehu

TEXI BALERINA

Tento šicí stroj je absolutní špičkou mezi šicími stroji. Design, který je přizpůsoben pro každého je spolu s elektronickými funkcemi tím nejlepším co na našem trhu můžete najít. Stroj je robustní s plnou výbavou, této kombinaci nelze odolat.

Zajímá vás kdo je výrobcem těchto strojů? budete překvapeni, tento typ se prodává již dlouho, více najdete zde: výrobce TEXI

Hlavní funkce tohoto stroje:

200 typů stehů v základní nabídce, overlockové, strečové, vyšívací, speciální stehy pro patchwork a quiltování a mnoho dalších stehů, které najdete v přehledné tabulce.
    Možnost průběžného kombinování až 40 stehů do paměti stroje pro vytváření originálních typových řad stehů včetně malých a velkých písmen abecedy.
    Velký grafický  podsvícený LCD displej (60 x 25 mm), Vás informuje o okamžitém nastavení stroje.
    Jednoduchá volba stehů pomocí dotykové klávesnice. Stačí zadat číslo stehu a ihned můžete šít.
    Automatické nastavení délky (5mm)  a šířky stehu (7mm) s možností plynulé regulace.
    Nastavení pozice jehly (až 15 pozic) u rovného stehu pro snadné prošívání , nebo všívání zipů.
    Robustní celokovová konstrukce těla stroje včetně všech mechanických částí zaručuje velmi tichý chod stroje a dlouhou životnost.
    Horizontální magnetický rotační chapač s antiblokem vždy zabraňí zaseknutí nitě a díky magnetu, který chapač přidržujeje stroj stabilní a tichý.
    Průhledný kryt chapače znamená okamžitý přehled o množství spodní nitě na cívce a to i během šití.
    Konstrukce chapače umožňuje snadnou výměnu cívek spodní nitě.
    Tlačítko START/STOP je s barevnou signalizací , slouží pro šití bez pedálu. Pouhým stiskem tlačítka se stroj rozjede, nebo zastaví.
    Oddělená regulace rychlosti šití posuvným regulátorem přímo na stroji.
    Automatické vytažení spodní nitě pomocí tlačítka pro polohu jehly.
    Volba polohy jehly při zastavení. Stroj může automaticky zastavovat s jehlou nahoře, nebo s jehlou dole.
    Automatická senzorová knoflíková dírka (8 druhů). Dírka se ušije zcela automaticky a přesně na rozměr knoflíku.
    Programovatelné automatické zapošití na začátku a konci švu, tzv. zapošití.
    Automatický látací program umožňuje velmi rychle opravit poškozené místo.
    Osvětlení pracovní plochy je pomocí LED diody, díky tomu zapomeňte na věčné výmněny žárovek.
    Úzké a dlouhé volné rameno je určeno pro šití uzavřených částí, například rukávů a nohavic.
    Extra velká pracovní plocha zejména vpravo od jehly pro šití objemných kusů a patchworku je umocněna přídavným stolkem o rozměru 50 x 38 cm.
    Šestinásobně dělený podavač má speciálě tvarované podávací zoubky, které vám zajistí snadný začátek šití  (zachycení materiálu) a pozdější plynulé podávání všech druhů látek například až 10 vrstev rifloviny.
    Manuální regulace tlaku přítlačné patky vám usnadní šití zejména těžkých, nebo pružných a tenkých látek.
    Rychloupínací systém výměny šicích patek SYSTEM MATIC – pomocí tohoto systemu patku vyměníte během okamžiku a bez šroubování.
    Tlačítko pro zafixování patky pro hladké přešití i mnohonásobných skladů. Extra velký zdvih přítlačné patky.
    Cívka s horní nití je umístěna v předníčásti stroje pro snadnější navlékání .
    Automatický navlékač horní nitě provleče nit ouškem jehly během okamžiku.
    Automatická spojka pro rychlé a snadné navíjení cívky spodní nitě.
    Šití dvojjehlou pro ozdobné šití a zkracování triček.
    Ovládání podavače pro volný posuv látky při quiltování, vyšívání a přišívání knoflíků.
    Praktický ořez nitě na bočním krytu stroje.
    Pevný kryt chrání stroj před prachem a poškozením.
    Rychlost šití až 750 stehů za minutu.

Standardní výbava:
- standardní patka
- overlocková patka
- zipová patka
- patka na slepý steh
- knoflíková patka
- saténová patka(pro dekorativní stehy)
- 4 cívky
- set jehel
- páráček a kartáček
- šroubovák (velký a malý)
- šroubovák na stehovou desku
- přídavný kolík na nit (velký a malý)
- pedál
- tvrdý kryt stroje proti prachu
- přídavný stolek 50 x 38 cm

Český návod je samozřejmostí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

Zatím v pohodě. Ukáže čas.

• stroj je krásný, mohutnější
    • velice rychle nastavení programu šití
    • příjemný na šití

• , zakoupeno v Ráj šití

• Zatím jen zkouším mám ho krádce.
    • zatím nic

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• prostorný stroj
    • hodně programů
    • Na to že se honosí titulem "špičkou mezi šicími stroji" Možná špičkou byl před 8 lety, kdy se začal prodávat. Já po 14 dnech jsem zaslala na reklamaci:
    • stroj byl velice hlučný, klapání v prostoru chapače, a jiné neduhy.
    • Vybírala jsem na základě recenzí u prodejce, ale tam se mi zdá po napsání mé recenze, že vybírají pouze kladné a doporučující - nebyla zveřejněna.
    • Doporučuji procházet informaci i na netu v diskuzích, kde jsem se po zakoupení a hledání odstranění mých problémů k názoru nejmenovaného servisu, že každý druhý se jim vracel na reklamaci.
    • Dnes mi poslaly stroj po reklamaci a hlučnost je prý normální pro daný typ. Evidentně jsem viděla jak se zasekává nit a tím vzniká zvuk v prostoru chapače. Takže tento stroj nedoporučuji, jelikož jeho hlučnost je nadměrná a večer se s ním nedá šít pro jeho klapání. Jsem velice nespokojena a za ty peníze jsem očekávala opravdu kvalitní stroj-
    • Stroj nedoporučuji z důvodu hlučnosti. Výběr programů dobrý, ale k čemu vám to je, když při šití budete nervózní ze zvuků, které vydává.
    • za další propagují, že disponuje automatickým látacím programem - není pravda nic takového tam není.
    • Není kolík druhé nitě což je opravdu v dnešní době velké mínus.
    • Musíte řešit externě.

Stroj nedoporučuji z důvodu hlučnosti. Výběr programů dobrý, ale k čemu vám to je, když při šití budete nervózní ze zvuků, které vydává.Raději kupte opravdu ověřené značky a ne 8 let starý typ, který se vydává za špičku mezi šicími stroji.

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Zatím se se strojem seznamuji

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• univerzální robustní šicí stroj, celkem dobrý poměr cena/výkon
    • Oceňuji spodní podávání látky - funguje dobře
    • výběr stehů pro zdobení
    • funkce zapošití a poloha jehly nahoře/dole
    • jednokroková automatická knoflíková dírka přesně podle velikosti knoflíku
    • chybí místo pro druhou cívku pro šití dvojjehlou, malý počet dodávaných patek, chybí samostatné místo/závit na pracovní desce pro připevnění dalších pomůcek (pravítka, lemovače apod.)
    • osvětlení by mohly být silnější

Můj první elektronický šicí stroj, takže si trochu zvykám. Hledala jsem robustní stroj do domácnosti pro hobby použití s více funkcemi, který by ale nezruinoval domácí rozpočet, a podle recenzí jsme vybrala Ballerinu. S nákupem jsem spokojená. Myslím, že odpovídá dřívějšímu modelu stroje Lada. Po navolení stehu před začátkem šití stroj "zavrčí" - snad to je v pořádku... Chybí mi v pracovní desce samostatná dírka se závitem pro připevnění pravítka nebo lemovače, lze je ale přišroubovat místo pravého šroubku v šicí desce. Přídavný pracovní stolek je skvělý, ale mohl by třeba mít vyražené pravítko/měřítko (dá se nalepit). Hledala jsem místo, kam umístit druhou cívku s nití - kromě možnosti přidat malou cívku (tj. navinout si malou cívku stejně jako pro spodní niť) na kolík k hlavní niti jsem ho nenašla a řeším samostatným stojánkem vedle stroje. Jinak je stroj dobrý, silný, prošil i více vrstev silnější látky (koženkové čalounění), ale pěkně funguje i při šití jemných látek (šifon, organza). Pro detaily je výborná funkce "slow" - šití po jednom stehu. Steh je pravidelný, chod stroje stabilní, podávání látky funguje dobře. Po letech používání starého mechanického stroje jsem nadšená z automatiky šití knoflíkové dírky, z množství stehů (které pravděpodobně všechny nevyužiji) a z pravidelnosti stehů. Od stehu č. 109 šije stroj motivy - pro průběžné šití je třeba využít funkci R (repeat). Funguje i s neoriginálními spodními cívkami (můžu využít staré s předvinutými nitěmi) - a i s univerzálními "snap on" patkami (nosič lze vyměnit). Zdvih patky do nejvyšší polohy jde ztuha. Napětí spodní nitě v návodu není řešeno - nastavuje se jen horní, ale zatím to nebyl problém. Přítlak patky lze měnit. Plastový kryt spodní cívky /horizontálního chapače si mi nezdá být moc odolný, už se mi ho "povedlo" škrábnout. Pro profi šití (nebo častější šití) a s větším rozpočtem bych asi volila něco jiného (JUKI/JANOME).

• , zakoupeno v MALL.CZ

• pevný kryt, přídavný stolek
    • složité cívkování spodní nitě, ukládání do člunku
    • vedení vrchní nitě

celkově mi stroj nevyhovoval, koupila jsem si jiný

• modelirane na drehi
  • , zakoupeno v Čendulka

Přestože cenově nepatří mezi nejlevnější je ovládání jednoduché. Stroj je tichý, velmi slušně vybavený. Přídavný stolek je úžasný.

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• skvělý a krásný výrobek
    • zatím nic

vybrala jsem si tento šicí stroj,protože myslím,že plně splňuje podmínky pro které jsem si jej vybrala