Nejnovější recenze ze sekce Šicí stroje

Lucznik 820

• ok

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Jitka

Celková spokojenost

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Dostupnost náhradních dílů. Ulomil se mi držák nitě a na internetu jsem musela najít firmu s náhradními díly na šicí stroje. Součástka stála 23 korun a poštovné 169 korun.

Brother CS10S

Brother CS10S

Ověřený zákazník šicí stroje Radovský Ověřený zákazník

Přidáno: 21. ledna 2024

(naposledy upraveno 21. ledna 2024)

Zakoupeno v šicí stroje Radovský

Velice dobře se s ním pracuje. Jednoduchá obsluha, výborně psaný český návod (hlavně pro začátečníky).
Zatím si na šicí stroj zvykám,ale překvapil mě svou jednoduchostí. Rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz milan

Přidáno: 20. ledna 2024

pěkný a šije dobře

Lada L 60

Lada L 60

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. ledna 2024

• Horizontální průhledný chapač
  • Většina dostupných patek v ceně
  • Automatický navlékač nitě
  • Co ještě ocením v budoucnu:
  • Manuální přítlak
  • Knoflíková automatická dírka
  • Na tvrdších látkách velmi solidní overlockový steh, který se s overlockovou patkou krásně šije
  • Snadná výměna patek
  • Ještě se mi nepodařilo na průměrně silné látce dosáhnout rovného švu, často nový šev začíná jinde, než předchozí skončil. Jako kdybych to neměla dobře seřízené, ale nemůžu najít způsob, jak to narovnat a někam asi stroj vezmu. Nejspíš jen ještě něčemu nerozumím, jak doladit
  • Při šití pevnějších látek a overlockovém stehu ve větší rychlosti stroj poskakuje, nejspíš by to ale dělal každý stroj, pokud nemá deset kilo
  • Design kytiček (ještě k tomu hnědých) :))

Moje první zkušenost s šicím strojem, prvně jsem se dívala po strojích do 4k, pak mi ale došlo, že pokud udělám kompromis ceny na úkor pohodlí, nebudu ho používat ráda. Plus mám jistotu, že s nim nebylo nakládáno špatně (když jsem koukala po bazarových strojích, jejichž první cesta povede na pravděpodobně několikadenní kontrolu do servisu).

Jako začátečník velmi oceňuji horizontální chapač, kdy vidím, proč se mi zasekává spodní nit (jehla není dost nahoře), automaticky navlékač nitě příjemně zrychluje změnu nitě. V ceně je i většina nejzajímavějších patek, za které bych stejně utratila další dva tisíce (asi, nevím co stojí).

K přístroji dostanete i velmi pěkně zpracovaný návod v češtině - včetně způsobu instalace a použití všech patek.

Každopádně jsem za svou volbu velmi ráda, že jsem nakonec nešla do Singeru (velké procento oprav a málo servisů) nebo Brothera (ve stejné cenové hladině jsem nenašla, že by měl stroj stejné vlastnosti). Navíc jsem si velmi přála stroj, který není ve výrobě víc než pár let a měl by tedy splňovat aktuální potřeby víc jak 15 let starý stroj (což je mimochodem velká spousta nabízených strojů). Lada L60 je vylepšený model ověřeného modelu, ideální stav.

JANOME SEWIST 725S

JANOME SEWIST 725S

Ověřený zákazník Šicí stroje shop Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2024

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• zatím jen stroj vyzkoušen, seznamuji se s ním, ovládání jednoduché, stehy přesné, šití komfortní
  • slabé osvětlení - LED světlo by chtělo opravdu mnohem silnější

Celkově zatím spokojenost, pevně doufám, že budu se strojem nadále spokojená

SINGER C 620 L

SINGER C 620 L

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz zákaznice - seniorka

Přidáno: 18. ledna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

S výrobkem - šicím strojem Singer jsem se setkala u kamarádky ,když mne požádala o pomoc s jeho zapojením. Okamžitě mne zaujal , protože dříve jsem vlastnila šicí stroj Lada- kufříkový - byl spolehlivý celých skoro 50 let. (Věnovala jsem jej potom sběrateli ) .Společně jsme nový zprovoznily. Po zjištění, odkud jej má jsem neváhala a hned zkusila přes internet , zda jej budou v nabídce Lidl-shopu ještě mít. Měla jsem štěstí. Nákupu nelituji. Už s ním pracuji.

Janome Air Threading 2000D

Janome Air Threading 2000D

Ověřený zákazník Šicí stroje shop JF

Přidáno: 18. ledna 2024

Zakoupeno v Šicí stroje shop

nějaký čas jsem po něm koukala než jsem si ho objednala, nyní přemýšlím, proč jsem si ho neobjednala hned, je vynikající. Janome prostě umí!

Garudan GHE-1099

Garudan GHE-1099

Ověřený zákazník Garudan-šicí stroje Drabod

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v Garudan-šicí stroje

• Šicí stroj jsem zatím využila lehce, zakoupeno před Vánoci, takže jsem ho vyzkoušela mezi svátky a více až nyní. Zatím je vše bezproblémové, ale po zkušenosti s jednodušším strojem se musím naučit stroj ovládat. Oceňuji tichost stroje, navlékač jehel a širokou škálu stehů. Patka na spouštění stroje je menší, než jsem zvyklá, ale myslím si, ale tady jde opravdu jen o zvyk a trošku mi dělá problém zvedací páčka na šicí patku, která je z boku a předešlý stroj ji měl zezadu. Ale to je jako u automatu ve vozidle, tak se zpočátku hledá řadící páka. :-) Bohatá výbava stroje je samozřejmostí. Ocenila bych více cívek na spodní nit, ale ty se u firmy dají taky dokoupit. Jako "zkušená švadlena" jsem měla vždycky více cívek, abych nemusela vymotávat nitě, když se mi nehodí barva.
Brother BQ 1700

Brother BQ 1700

Ověřený zákazník brother-czech Jaroslav

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v brother-czech

• Zatím byl stroj jen krátce odzkoušen, funguje bezvadně.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Piskot

Přidáno: 16. ledna 2024

(naposledy upraveno 16. ledna 2024)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Super, tichý, nabídka ve výběru stehů, display, jednoduchost obsluhy,prostě skvělá mašinka

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz helena

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

doporucuji velmi dobra kvalita i cena

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Příliš brzy na hodnocení. Kvalitu prověří čas.

Janome 419

Janome 419

Ověřený zákazník Šicí stroje shop Viera

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Šije bez problémov. Zodpovedá mojim očakávaniam.
  • Nahor zaoblená pracovná plocha. Viac mi vyhovuje vodorovná plocha.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Hana

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

velmi dobře šije , popis produktu velmi podrobný zvládne to každý.

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• v rámci slevové akce bezkonkurenční cena
  • stroj byl určen jako dárek, takže plně nevyzkoušeno
  • pro starší ročníky zvyklé na manuální ovládání je to trochu více přemýšlení nad elektronikou
Brother M343D

Brother M343D

Ověřený zákazník brother-czech Vendy

Zakoupeno v brother-czech

• Velká spokojenost

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Dobrý stroj se základnimi funkcemi + overlokový steh - za dobrou cenu.

Veritas Elastica

Veritas Elastica

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Míra

Přidáno: 14. ledna 2024

(naposledy upraveno 14. ledna 2024)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Manuály v5 jazycích jsou hezké, ale pro prodej vČesku chybí návod v češtině.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25