VERONICA KOMFORT 303

Ovládání stroje
mechanické řízení

ještě jsem neměla čas jej řádně vyzkoušet, ale vypadá skvěle

• , zakoupeno v iVIKI.cz

Zatim vše v pořádku a uvidíme vše za čas, stará Veronica vydržela 15 let .

• , zakoupeno v šicí stroje Veronica

• Šicí stroj je výtečný pro začátečnice i pokročilé švadleny.Je popsán na stroji viditelně,přesně jak se má co nastavit.
    • Velikou nevýhodu-nechci psát VADOU,je špatné osvětlení šicího stroje.Žárovka svítí hodně vlevo,tzn.že není vidět na navlékání jehly nití a při šití není osvětlená plocha šití. Za mých víc jak 50 roků šití stroji vícero značek, s tímto osvětlením nejsem spokojená.
    • A ještě jedna věc mi docela vadí, a to je podavač látky--má dost ostré zuby a je hodně vysunutý nahoru. Zkoušela jsem ho trošičku "snížit" a to mi šlo pouze tak, že se vypnul úplně. Dát zpět mi nešlo, musela jsem odmontovat šroubky na podávací desce, pak nějakým způsobem se vrátil zpět nahoru. Jemné látky
    • tento ostrý podavač trhá.

Výhoda-stroj šije přesně podle popisů v "návodu na použití" a ty jsou přehledné i pro začátečnice.
    Nevýhoda-špatné osvětlení plochy šití. Ostré a vysoké zuby podavače látky.

6 kg
Počet programů
Světlo
Automatický navlékač nitě
Ovládání stroje
mechanické řízení

Veronica Komfort 303.Model je konstruován s důrazem na maximální životnost a snadnou obsluhu. Byl vyvinut s předpokladem vyšší zátěže a je vybaven nadstandardním příslušenstvím. Je vhodný pro veškeré domácí práce, ale díky pevné konstrukci jej doporučujeme pro použití i ve školách, učňovských střediscích apod. Plná automatika umožní ušití knoflíkové dírky v přesném rozměru během 5 vteřin. Automatický navlékač bez potíží navlékne i silně třepivou nit. Velkoplošné podávací zoubky garantují hladký posuv šitého materiálu vč. kůže, rifloviny a podobných těžkých látek a snadnou tvorbu prvních stehů na začátku šití.Výkon motoru 70W.

Technické parametry:

Plná záruka 5 let!

Druhá poloha zvednutí patky při vkládání extrémně silných látek

Bezúdržbový ozubený plochý řemen

Velkoplošné podávací zoubky zaručují hladký posuv každé látky vč. kůže a snadnou tvorbu prvních stehů při rozjezdu bez dalších pomocných systémů

Špičkový motor o výkonu 70W

Zvětšená pracovní plocha 8 rychloupínacích patek ZDARMA

Automatické šití knoflíkové dírky na jeden krok

Plynulé nastavení délky stehu

Plynulé nastavení šířky entlu ( cik-cak stehu )

Automat. spojka navíjení sp. nitě

Celokovový kyvný chapač a člunek

Prošití až 16 vrstev látky (rifloviny)

Automatický navlékač jehly

Ořezávač nití usnadní oříznutí nití nejen před začátkem, ale i při vysunutí již ušité látky

Šití dvojjehlou

2zákazníci nedoporučují produkt

ještě jsem neměla čas jej řádně vyzkoušet, ale vypadá skvěle

• stroj jsem vybírala poměrně dlouho,nemohla jsem se rozhodnout
    • na základě pozitivních recenzí a výhodné cenové nabídce u Datartu,cca o 2500 kč méně,jsem ho koupila
    • byl doručen ani ne do 24 hodin
    • obsluha jednoduchá,český stroj je výhodou,manuál je velmi přesný a pečlivý
    • velmi tichý stroj
    • pro běžné šití doma ideální
    • ve výbavě několik patek,které jsou poměrné drahé,dále pak člunky a další běžná výbava

stroj je české výroby,je na něj 5let záruka
    zkracovala jsem letní šaty,tenčí a elastickou látku šil bez problému,u starého stroje se mi hrnula
    jsem velmi ráda,že jsem ho koupila,doufám,že bude sloužit bez problému a spolehlivě
    cena za stroj je odpovídající jeho kvalitě,podle mě tedy
    je určitě pro začínající i zkušené domácí švadlenky
    stroj je i poměrně lehký na přenášení
    pozitivem je i velmi tichý chod
    mám z něj radost a přeju i dalším domácím švadlenkám,které si ho taky případně pořídí

• , zakoupeno v iVIKI.cz

Zatim vše v pořádku a uvidíme vše za čas, stará Veronica vydržela 15 let .

• , zakoupeno v šicí stroje Veronica

• tento ostrý podavač trhá.

Nevýhoda-špatné osvětlení plochy šití. Ostré a vysoké zuby podavače látky.

• , zakoupeno v Ráj šití

Celou nabídku šicích strojů jsem důkladně prozkoumala, pročetla si recenze ostatních uživatelů a porovnala technické parametry nabízených produktů. Z několika "kandidátů" na koupi jsme po rodinné konzultaci s ohledem na budoucí způsob používání zvolili stroj Veronica komfort 303. Zdál se být tak akorát robustní, ale dobře ovladatelný. Šití knoflíkových dírek a navlékátko horní nitě slibovalo komfortní šití. A bylo to dobré rozhodnutí. Myslím, že pro obvyklé používání v domácnosti je to vhodný typ. Dobře se ovládá, funguje výborně. Poměr očekávané kvality a ceny hrál významou roli při rozhodování. Jsem opravdu spokojena.

• , zakoupeno v šicí stroje Veronica

• dobrá kvalita, jedná se o kvalitní český výrobek
    • ne

dobrá recenze, kvalitní produkt, dobrý šicí stroj pro domácnost, produkt bych doporučil ostatním, jedná se o dobrou kvalitu a záruku 5 let

• , zakoupeno v šicí stroje Veronica

• Stroj je praktický a nenáročný.
    • Chybí mi vhodný obal pro uložení stroje, pro přenášení a uložení.

Tato značka šicího stroje mi byla doporučena.
    Zaujala mě u konkrétního stroje vhodnost i pro začátečníky.
    Po dosavadním seznámením bych uvedený typ stroje ( 303 ) doporučil.

• , zakoupeno v šicí stroje Veronica

• stabilní, kvalitní, bytelný, pevné stehy, dobrá manipulace, stroj vhodný i pro začetečníky

vhodný stoj pro začátečníky
    jediná nevýhoda: nepřehledný návod

• , zakoupeno v EVA.cz

pro domácí použití dobré.

• , zakoupeno v Čendulka

• NÁVLEK JEHLY
    • OVERLOCKOVÉ STEHY
    • TICHÝ CHOD
    • KOVOVÝ VNITŘEK
    • JEDINOU NEVÝHODOU JE,ŽE OSVĚTLENÍ NESMĚŘUJE PŘÍMO K JEHLE,STÍNÍ TAM NAVLÉKAČ.

PŘESTO TENTO ŠICÍ STROJ DOPORUČUJI,PROTOŽE I TENTO NEDOSTATEK SE DÁ ŘEŠIT LED ŽÁROVKOU NEBO LAMPIČKOU.