VERONICA Prima 100

Počet stehů
Maximální délka stehu
3 mm

• , zakoupeno v sici-stroje.eu

Stroj je jednoduchý, šije tiše a vypadá spolehlivě. Ale mám ho krátkou dobu. Lehký na přenášení. Stačí na jednoduché šití.
    Chtěla jsem český stroj a na doporučení známých jsem přišla na stroj Veronika. Šiju hodně let. Toto je můj třetí stroj. Protože nešiju už tak často, věřím, že bude dostačující. Zatím jsem s ním spokojená. Byla to dobrá koupě. Myslím, že na šití pro začátečníky, nebo jen občasné šití je ideální. Splnil moje očekávání. Jednoduchý, lehký, tichý.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jednoduché ovládání, na občasné šití super, prošije více vrstev bez problému, jsem spokojená

• , zakoupeno v šicí stroje Veronica

Váš šicí stroj mi byl doporučen opravářem Panem Soubustou který prý pro vás šicí stroje buď prodával nebo doporučoval.

Barva
5 mm
Počet stehů
Maximální délka stehu
3 mm

Připravili jsme velice speciální akci, která je určena pro všechny, kdo chtějí pořízením šicího stroje získat nejen spolehlivého pomocníka, ale také si udělat radost a získat produkt se zajímavým a originálním designem, který Vás bude bavit a bude Vám dělat radost. Věřte, že i taková maličkost dokáže šicímu stroji dát jiný rozměr.

Speciální design dodáváme jak na šicí stroj, tak i na příslušenství jako je ochranný kryt stroje. Můžete tak získat kompaktní set, který je praktický a bude Vám dělat radost při každém pohledu :)

Nechte si vyrobit svůj vlastní design pro šicí stroj

Varianta č. 5 - INDIVIDUÁLNÍ DESIGN (dle přání zákazníka) pošlete nám Vaši fotografii, zdarma Vám připravíme vizualizaci šicího stroje ve Vašem designu fotografii nám pošlete na e-mail [email protected] (do 2-4 dnů obdržíte návrh vizualizace) termín výroby individuálního designu je cca. 5-10 dní

Spolehlivý pomocník s geniálně jednoduchou obsluhou - šicí stroj Veronica prima 100 + sada kvalitních nití ZDARMA .Pomocí funkce "vše v jednom" dokážete stroj obsluhovat zcela snadno již po několika vteřinách. Základní výbava programů, patek a příslušenství odpovídá požadavkům pro základní a příležitostné potřeby domácího šití. Je vhodný pro začínající švadleny.

Hlavní přednosti:

Nově záruka 5 let!

Nejsnazší obsluha funkce "vše v jednom a rdquo; zajistí bezkonkurenčně snadnou obsluhu velkoplošné podávací zoubky - zaručují hladký posuv každé látky vč. kůže a snadnou tvorbu prvních stehů při rojezdu bez dalších pomocných systémů funkce „základní poloha" se využije při: navlékání jehly zavádění vrchní nitě rozjezdu stroje ukončení šití výměně jehly výměně patky změně šicího programu

Bezproblémový a kvalitní záruční i pozáruční servis s možností našeho vyzvednutí šicího stroje přímo u zákazníka je u nás naprostou samozřejmostí ! Prodloužená 5-letá záruka na všechny šicí stroje Veronica.

Proč si zakoupit šicí stroj Veronica "čtěte zde" Na vyžádání Vám bude objednaný šicí stroj Veronica dodán zdarma v pevném plnobarevném dárkovém balení. Dárkové balení je využitelné nejen v době Vánoc, ale i pro jiné příležitosti, např. svatební dar, narozeniny, apod. Dárkové balení nenese označení produktu ani značky, proto není před rozbalením obalu prozrazen obsah krabice. Tím je zachován „moment překvapení". Pokud máte zájem o dodání objednaného šicího stroje v dárkovém balení, připište k Vaši objednávce poznámku „mám zájem o dárkové balení". Poté Vám bude stroj dodán včetně dárkového balení zdarma.

• , zakoupeno v sici-stroje.eu

• výborné
  • , zakoupeno v šicí stroje Veronica

• Kvalitní provedení, přestože je z kovu není nijak těžký.
    • Jsem začátečník a vše je pro mě srozumitelné, návod i znaky přímo na stroji
    • Šíje se s ním jednoduše a dobře

Chtěla jsem šicí stroj, se kterým se mi bude dobře šít. Šicí stroj Veronica splňuje vše co jsem potřebovala. Jedná se o českou značku, tělo stroje je z kovu, dobře se přenáší díky zabudovanému madlu, obsahuje bohaté příslušenství. Líbí se mi i možnost výběru vlastniho designu na stroji. Jak stroj přišel, hned jsem s ním mohla síť. Nit byla navlečená a stroj seřízen. Doporučuji

• , zakoupeno v šicí stroje Veronica

Zatím jsme neměla moc času si stroj vyzkoušet,ale zdá se mi,že ovládání bude jednoduché,že si rychle zvyknu.

• Rychlé doručení

• jednoduchost
    • okamžitě funkční
    • tichý

Jednoduchý, pro základní šití plně vyhovující.

• , zakoupeno v šicí stroje Veronica

šicí stroj má být i pro úplné začátečníky, jeho obsluha jednoduchá, ale pro mně to tedy je oříšek a v návodu chybí přehledné nákresy podle kterých, bych třeba navlékla horní nit. obrázek v návodu mi nevyhovuje....
    a nastavení z výroby taky nebylo úplně na to hned začít šít. jinak je to ale samozřejmě kvalitní stroj se vším co je třeba

• , zakoupeno v OKAY.cz

• dělá co má
    • zatím nic

připraven k šití, kovové tělo, česká značka, dostupnost servisu a náhradních dílů